درس ادبیات یکی از درس های مهم عمومی در آزمون کنکور سراسری محسوب می شود و به نوعی چالش رتبه برتر ها نیز بوده زیرا بالاترین ضریب را در کنکور به خود اختصاص می دهد .

ضریب درس ادبیات در ازمون کنکور سراسری ۴ بوده و چون در جلسه کنکور درس ادبیات ، اولین درس عمومی می باشد درصورتی که داوطلبان کنکور تست های این درس را به خوبی بزنند از لحاظ روانی و روحی تقویت می شوند و می توانند با انرژی و روحیه بالا رقابت سالمی را با دیگر رقیب های خود داشته باشند

املا لغت و واژگان حرف آخر چرا مهم است؟

.املا لغت و واژگان از مهم ترین مباحث ادبیات در کنکور می باشد . در صورتی که این قسمت از ادبیات به درستی مطالعه شود می توانید به ۲۰ درصد از درس ادبیات مسلط شوید . اکثر داوطلبان آزمون سراسری بخش مربوط به املا لغت و واژگان ادبیات را رها می کنند ، اما توصیه ما به شما این است که با مشاهده پکیج کامل ادبیات حرف آخر تمامی مشکلات خود را در این بخش حل نمایید.

املا لغت و واژگان حرف آخر

سوال های مربوط به واژگان درس ادبیات در آزمون کنکور سراسری ۳ تست را شامل می شود و با توجه به تغییراتی که این چند سال در طرح سوالات کنکور صورت گرفته  است ، پاسخ به این سبک از سوالات که اغلب مفهومی می باشد ، کار را برای داوطلبان بسیار مشکل کرده است .

در موسسه حرف آخر برای یادگیری و فهم هرچه بهتر دروس از استادهای ماهر و با تجربه در این زمینه استفاده می شود. درموسسه حرف آخر متفاوت ترین تدریس ادبیات توسط استاد محسن منتظری انجام می شود .

املا لغت و واژگان حرف آخر

نحوه تدریس استاد منتظری بدین گونه است که با داستان سرایی و تصویرسازی این مبحث را برای یادگیری هرچه بیشتر داوطلبان شیرین کرده است و امکان پاسخ درست به سوالات را برای داوطلبان با بالابردن دایره لغات آن ها مهیا ساخته و تمامی نگرانی های موجود این درس عمومی را برطرف کرده است .

در آزمون کنکور سراسری املا دو تست را به خود اختصاص می دهد ، در پکیچ ادبیات استاد محسن منتظری به موازات واژگان این بخش را نیز به طور کامل تدریس کرده است به این صورت که ابتدا دانش آموزان معنای لغات را یادمی گیرند و هم چنین تمامی لغاتی که از لحاظ املاء شبیه به هم هستند را کامل کرده و بعد از یادگیری کامل به سراغ نکات مربوط به املا واژگان می روند و به طور کامل تمامی لغات و واژگان را در یک راستا یاد می گیرند

و به دلیل ثبت شدن در حافظه تصویری دانش آموزان هیچ گاه از ذهن آن ها پاک نمی شود . دانش آموزان با خواندن دقیق پک آموزشی حرف آخر می توانند با اطمینان کامل به ۱۸ سوال کنکور تسلط کافی داشته باشند و هم چنین در زمان کوتاهی با استفاده و به کارگیری الگوهای آموزشی موسسه حرف آخر در تشخیص پاسخ درست سوالات کنکورسراسری مهارت لازم را به دست آورند .

املا لغت و واژگان حرف آخر

از ویژگی های مهم پکیج املا لغت و واژگان استاد محسن منتظری را می توان این گونه بیان کرد که ایشان از تصویرسازی و داستان سرایی به منظورماندگاری لغات و املاء آن ها در ذهن با درگیر کردن همزمان گوش و چشم و ذهن دانش آموزان استفاده می کند.

برای یادگیری دقیق تر ازالگوی ریشه یابی و الگوهای هم آوایی و کدبندی های لازم استفاده می کند.استفاده از تصاویر جذاب و به یادماندنی و خاص برای هر کلمه برای ماندگاری بیش تر در تدریس خود اجرا می کند .لغت ها و مبحث های مقدماتی را به صورت درس به درس برای آمادگی تست های قرابت معنایی بررسی می کند .

در سوال های لغت و املا به بررسی دام های تستی می پردازد و روش های برخورد با سوال های حجیم لغات و املاء را بیان می کند. پرونده لغات را با حل کردن تست های حرفه ای و مفید آزمون های کنکور سراسری و سوال های تالیفی هدف دار برای لغت و املاء واژگان به منظور صد زدن در کنکور می بندد .
پکیج های ادبیات حرف آخر با استفاده از تصویرسازی و داستان سرایی متفاوت ترین تدریس ادبیات را به شما ارایه خواهد داد و هم چنین با خرید این پکیج های دروس حرف آخر از خدمات مشاوره ای و برنامه ریزی حرف آخر بهره مند شوید.

محتوای دی وی دی های املا لغت و واژگان حرف آخر

شامل ۱۰ عدد دی وی دی می باشد
دی وی دی۱:
جلسه اول (ه-ح)
جلسه دوم (ت-ط)
دی وی دی۲:
جلسه سوم(ق-غ)
جلسه چهارم(الف-ع)
دی وی دی ۳:
جلسه پنجم(س،ث،ص)
جلسه ششم(ز،ذ،ض،ظ)
دی وی دی ۴:
ادامه جلسه ششم
جلسه هفتم (سال دوم درس ۱-۱۱)
دی وی دی ۵:
ادامه جلسه هفتم
جلسه هشتم(سال دوم درس (درس ۱۲-۲۴)
دی وی دی ۶:
ادامه جلسه هشتم
جلسه نهم(سال سوم درس ۱-۱۱)
دی وی دی ۷:
ادامه جلسه نهم
جلسه دهم(سال سوم درس ۱۱-۲۲)
دی وی دی ۸:
ادامه جلسه دهم
جلسه یازدهم(سال چهارم درس ۱-۱۳)
دی وی دی ۹:
ادامه جلسه یازدهم
جلسه دوازدهم (سال چهارم۱۴-۲۷)
دی وی دی۱۰:
ادامه جلسه دوازدهم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست