درس ادبیات یکی از درس های مهم عمومی در آزمون کنکور سراسری محسوب می شود و به نوعی چالش رتبه برتر ها نیز بوده زیرا بالاترین ضریب را در کنکور به خود اختصاص می دهد .

ضریب درس ادبیات در ازمون کنکور سراسری ۴ بوده و چون در جلسه کنکور درس ادبیات ، اولین درس عمومی می باشد درصورتی که داوطلبان کنکور تست های این درس را به خوبی بزنند از لحاظ روانی و روحی تقویت می شوند و می توانند با انرژی و روحیه بالا رقابت سالمی را با دیگر رقیب های خود داشته باشند

املا لغت و واژگان حرف آخر چرا مهم است؟

.املا لغت و واژگان از مهم ترین مباحث ادبیات در کنکور می باشد . در صورتی که این قسمت از ادبیات به درستی مطالعه شود می توانید به ۲۰ درصد از درس ادبیات مسلط شوید . اکثر داوطلبان آزمون سراسری بخش مربوط به املا لغت و واژگان ادبیات را رها می کنند ، اما توصیه ما به شما این است که با مشاهده پکیج کامل ادبیات حرف آخر تمامی مشکلات خود را در این بخش حل نمایید.

املا لغت و واژگان حرف آخر

سوال های مربوط به واژگان درس ادبیات در آزمون کنکور سراسری ۳ تست را شامل می شود و با توجه به تغییراتی که این چند سال در طرح سوالات کنکور صورت گرفته  است ، پاسخ به این سبک از سوالات که اغلب مفهومی می باشد ، کار را برای داوطلبان بسیار مشکل کرده است .

در موسسه حرف آخر برای یادگیری و فهم هرچه بهتر دروس از استادهای ماهر و با تجربه در این زمینه استفاده می شود. درموسسه حرف آخر متفاوت ترین تدریس ادبیات توسط استاد محسن منتظری انجام می شود .

املا لغت و واژگان حرف آخر

نحوه تدریس استاد منتظری بدین گونه است که با داستان سرایی و تصویرسازی این مبحث را برای یادگیری هرچه بیشتر داوطلبان شیرین کرده است و امکان پاسخ درست به سوالات را برای داوطلبان با بالابردن دایره لغات آن ها مهیا ساخته و تمامی نگرانی های موجود این درس عمومی را برطرف کرده است .

در آزمون کنکور سراسری املا دو تست را به خود اختصاص می دهد ، در پکیچ ادبیات استاد محسن منتظری به موازات واژگان این بخش را نیز به طور کامل تدریس کرده است به این صورت که ابتدا دانش آموزان معنای لغات را یادمی گیرند و هم چنین تمامی لغاتی که از لحاظ املاء شبیه به هم هستند را کامل کرده و بعد از یادگیری کامل به سراغ نکات مربوط به املا واژگان می روند و به طور کامل تمامی لغات و واژگان را در یک راستا یاد می گیرند

و به دلیل ثبت شدن در حافظه تصویری دانش آموزان هیچ گاه از ذهن آن ها پاک نمی شود . دانش آموزان با خواندن دقیق پک آموزشی حرف آخر می توانند با اطمینان کامل به ۱۸ سوال کنکور تسلط کافی داشته باشند و هم چنین در زمان کوتاهی با استفاده و به کارگیری الگوهای آموزشی موسسه حرف آخر در تشخیص پاسخ درست سوالات کنکورسراسری مهارت لازم را به دست آورند .

املا لغت و واژگان حرف آخر

از ویژگی های مهم پکیج املا لغت و واژگان استاد محسن منتظری را می توان این گونه بیان کرد که ایشان از تصویرسازی و داستان سرایی به منظورماندگاری لغات و املاء آن ها در ذهن با درگیر کردن همزمان گوش و چشم و ذهن دانش آموزان استفاده می کند.

برای یادگیری دقیق تر ازالگوی ریشه یابی و الگوهای هم آوایی و کدبندی های لازم استفاده می کند.استفاده از تصاویر جذاب و به یادماندنی و خاص برای هر کلمه برای ماندگاری بیش تر در تدریس خود اجرا می کند .لغت ها و مبحث های مقدماتی را به صورت درس به درس برای آمادگی تست های قرابت معنایی بررسی می کند .

در سوال های لغت و املا به بررسی دام های تستی می پردازد و روش های برخورد با سوال های حجیم لغات و املاء را بیان می کند. پرونده لغات را با حل کردن تست های حرفه ای و مفید آزمون های کنکور سراسری و سوال های تالیفی هدف دار برای لغت و املاء واژگان به منظور صد زدن در کنکور می بندد .
پکیج های ادبیات حرف آخر با استفاده از تصویرسازی و داستان سرایی متفاوت ترین تدریس ادبیات را به شما ارایه خواهد داد و هم چنین با خرید این پکیج های دروس حرف آخر از خدمات مشاوره ای و برنامه ریزی حرف آخر بهره مند شوید.

محتوای دی وی دی های املا لغت و واژگان حرف آخر

شامل ۱۰ عدد دی وی دی می باشد
دی وی دی۱:
جلسه اول (ه-ح)
جلسه دوم (ت-ط)
دی وی دی۲:
جلسه سوم(ق-غ)
جلسه چهارم(الف-ع)
دی وی دی ۳:
جلسه پنجم(س،ث،ص)
جلسه ششم(ز،ذ،ض،ظ)
دی وی دی ۴:
ادامه جلسه ششم
جلسه هفتم (سال دوم درس ۱-۱۱)
دی وی دی ۵:
ادامه جلسه هفتم
جلسه هشتم(سال دوم درس (درس ۱۲-۲۴)
دی وی دی ۶:
ادامه جلسه هشتم
جلسه نهم(سال سوم درس ۱-۱۱)
دی وی دی ۷:
ادامه جلسه نهم
جلسه دهم(سال سوم درس ۱۱-۲۲)
دی وی دی ۸:
ادامه جلسه دهم
جلسه یازدهم(سال چهارم درس ۱-۱۳)
دی وی دی ۹:
ادامه جلسه یازدهم
جلسه دوازدهم (سال چهارم۱۴-۲۷)
دی وی دی۱۰:
ادامه جلسه دوازدهم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست