اسامی مشاوران حرف آخر یکی از فاکتور های بسیار مهم برای دانش آموزان حرف آخر و والدین است که می خواهند بدانند مشاوری که باهشون تماس گرفته آیا از مشاورهای حرف آخر است یا نه در این بخش می خواهیم به صورت کامل در مورد لیست مشاوران حرف آخر با شما صحبت کنیم امیدواریم که تا پایان مقاله با ما همراه باشید و نظرات خود را کامنت کنید.

مشاور حرف آخر توصیه و راهنمایی های لازم را جهت استفاده از محصولات و پکیج های آموزشی موسسه حرف آخر و پاسخگویی به سوالات  داوطلبان کنکور سراسری به صورت ۲۴ ساعته در طول هفته ارائه می دهد .شاید این سوال در ذهن دانش آموزان به وجود آید که استفاده از مشاور در دوران آمادگی برای کنکور چه مزیتی دارد ؟ در این مطلب سعی کرده ایم  اسامی مشاوران حرف آخرو ویژگی های خوب آنها را برای شما بیان کنیم .

اسامی مشاوران حرف آ خر

یکی از سوالات رایج وعمده دانش آموزان اسامی مشاورین حرف آخر است که باید عرض کرد تعداد مشاورین حرف آخر بیش از ۳۰۰۰هزار نفر میباشند.

درواقع قادر به این نیستیم که  لیست دقیقی از مشاورین حرف آخر را در اینجا ارائه دهیم اما بخشی از مشاوران موسسه عظیم حرف آخر را معرفی وبا نام آنها  اشاره خواهیم کرد.یکی از خدمات مهم واساسی موسسه حرف آخربرای دانش آموزانی که در کنکور ۱۴۰۲شرکت میکنند مشاوره وبرنامه ریزی کامل برحسب توانمندی و شرایط دانش آموزان است که تحت عنوان مشاوره تخصصی به صورت هوش مصنوعی  میباشد.

دانش آموزان وداوطلبین کنکور علاوه بر مشاوره رایگان از مشاوره هوشمند با پشتیبان ویژه بر حسب هوش مصنوعی  هم میتواند استفاده کنند که در قالب وبستر vod اجرا می شود که هر داوطلب و دانش آموز بر حسب توانمندی وشرایط تحصیلی و نقاط  قوت وضعفش متناسب با کارکردش تو سیستم هوش مصنوعی برنامه روزانه -هفتگی -ماهانه برایش اختصاص داده می شود

سرکار خانم فاطمه ژیانی مشاور ارشد موسسه حرف آخر

آقای ناصری مشاور ارشد ، بهروز اسدی مشاور حرف اخر

یوسف شکیبا-پیمان مسعودی-محدثه فراهانیان-محمد مهربانی

کاوه فروزان-بهاره ایزدی-محمد امین سلیمانی -سعید قهرمانی-ارشد نوریان-بیان عباسی

فاطمه محمودیان-خانم فرزانه- آقای علیخانی-جلال رضایی

نازیلا جهانی- هدیه حسینی- خانم قوامی

برخی دیگر از مشاوران حرف آخر

حسین جعفری-شیلان مامندی-میلاد قربانی-میلاد نیک پور

زهره منصوری-خانم موسوی-پرند سیوانی نژاد

یگانه دلشادی-خانم اکبری-خانم مریم محمدی

صالحی-بهاره ایزدی-نازیلا حسینی-خانم حمزه

خانم رضایی-آقای ناصر ناصری

محسن فرهادیان-پیمان آریاوند-ادیب فرهادی

هیوا قربانی-پیمان رمضانی

خانم سحر مرادی-فائزه فتاحی-زهره مجنونی-خانم خضری-خانم نصرتی

خانم شیدا رحیمیان-خانم زهرا ژیانی

یاری-شهسواری-آقای نظام عبادی.

برای ارتباط با بقیه اسامی مشاوران حرف آخر می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۹۱۹۰۹۷۳۱۶۸

مشاوران حرف آخر

آزمون کنکور سراسری برای کسانی که برای اولین بار قصد شرکت در آن را دارند ، بسیار سخت و دشوار می باشد ، مشاور حرف آخر داوطلبان را در دوران سخت و پر از استرس آمادگی قبل از کنکور سراسری همراهی می کند، در صورتی که در طول مسیر فردی با اطلاعات کافی و ویژگی های مثبت دانش آموزان را همراهی کند ، استرس و نگرانی های موجود به شدت کاهش پیدا می کند.

مشاوران حرف آخر روش درست مطالعاتی را با توجه به تجربیات خود در اختیار دانش آموزان نسبت به شرایط او قرار می دهند و در موسسه حرف آخر مشاوران به صورت رایگان داوطلبان را در مسیری که برایشان مشخص شده است راهنمایی می کنند تا به موفقیت کامل در آزمون کنکور برسند .

مشاور تحصیلی نقش مهم وبسزای در موفقیت دانش آموزان در تمامی مقاطع وداوطلبین کنکور را دارد.

یک مشاور تحصیلی خوب میتواند مهارت های نهفته دانش آموزان را شناسایی وبا آگاهی کامل از استعدادها ومهارتهای دانش آموزاو را به سمت ومسیر درست سوق دهد وهمچنین نقاط ضعف وقوت دانش آموز را شناسایی وبرای استفاده هر چه بهترتوانایی هایشان کمک نماید.

ویژگی های مثبت مشاوران حرف آخر

دانش آموزان برای عبور از مسیر سخت و دشوار آمادگی برای کنکور نیازمند مربی و مشاور خوب می باشند تا در طول مسیر آن ها را همراهی کند و شیوه های درست مطالعه و برنامه ریزی های جامع را با توجه به شرایط زندگی و زمانی برای داوطلب در نظر بگیرند . مشاوران موسسه حرف آخر با بررسی و آنالیز روش های مطالعه در هیچ کدام از مراحل آمادگی داوطلب برای شرکت در آزمون کنکور تنها نمی گذارند

و همیشه حامی و همراه دانش آموزان خواهند بود .مشاور خوب داوطلب کنکور را از مسیرهای انحرافی دور می سازد . وظیفه اصلی آن این است مسیر درست را به دانش آموزان نشان دهد و آن ها را تا آخر راه برای رسیدن به موفقیت در آزمون کنکور سراسری همراهی کند .

مشاور تحصیلی نقش مهم وبسزای در موفقیت دانش آموزان در تمامی مقاطع وداوطلبین کنکور را دارد.

یک مشاور تحصیلی خوب میتواند مهارت های نهفته دانش آموزان را شناسایی وبا آگاهی کامل از استعدادها ومهارتهای دانش آموزاو را به سمت ومسیر درست سوق دهد وهمچنین نقاط ضعف وقوت دانش آموز را شناسایی وبرای استفاده هر چه بهترتوانایی هایشان کمک نماید.

وظیفه اصلی مشاور “راهنمای تحصیلی-تقویت مهارتهای آموزشی -مطالعه ویادگیری-رفع مشکلات اصلی واساسی به مانند استرس-اضطراب -حواس پرتی-عدم تمرکزوواسواس مطالعاتی دانش آموزان میباشد.

برای سفارش محصولات حرف آخر حتما توجه کنید که شماره کارت حرف آخر واریز شود تا دچار کلاهبرداری ها احتمالی نشوید

ویژگی های یک مشاور تحصیلی کنکور

تجربه وتوان کافی:یک مشاور وبرنامه ریز تحصیلی زمانی موفق است که خودش مسیر را طی کرده باشدوبا پستی وبلندی های آن آشنای کامل را داشته باشد .

حوزه مشاوره تحصیلی از جمله حوزهایی  میباشد که مشاور همواره باید خود را با دانش آموزان مطابقت دهند وتکنیک های مختلف تحصلی را یاد بگیرند مشاورین تحصیلی باید افرادی دقیق باعلم ودانش باشند که بتوانند مسیر درست را به دانش آموزان نشان بدهند.

مسلط به مباحث انگیزشی

انگیزه نقش مهم وموثری در روندوادامه راه دانش آموز دارد.انگیزه به مانند اکسیژن برای زنده ماندن است یک مشاور خوب باید باامید دادن وبالا بردن انگیزه دانش آموزو کاهش استرس واضطراب  کمک شایانی به او بکند.

ارائه برنامه ریزی منحصر به فرد

برنامه درسی که به دانش آموز داده میشود باید بر حسب توانمندی -شرایط ونقاط ضعف وقدرت  او باشد.

توانایی در برقراری ارتباط موثر وروابط صمیمانه با دیگران

یک مشاور تحصیلی خوب قبل از هر چیزی باید شنونده خوبی باشد وسخنان دانش آموز ووالدین او را بشنود و بتواند به جا وبا لحنی مناسب صحبت بکند وتعاملی مناسب با اطرافیان برقرار کند که هر سه مورد توامان با هم در روند مشاوره بسیار  موثر وتاثیر گذار است.

پیگیر باشد

یکی از کارهای مهم مشاور پیگیری مستمر میباشد که شامل آزمونهای تخصصی-گزارش کارهای وروند هفتگی دانش آموز میباشد.

قدرت شناخت ودرک دانش آموز

یک مشاور وبرنامه ریز زمانی می تواند موفق شود و در کار خود به نتیجه مطلوب برسد که یک سری اطلاعات اولیه به مانند عادت های مطالعاتی وروحیات دانش آموز وهمچنین شرایط خانوادگی دانش آموز را در اختیار داشته باشد.

دید مثبت داشته باشد

مسیر تحصیلی ودوران کنکور به خودی خود مسیری پر از استرس است یک مشاور خوب حتما باید دید مثبت داشته باشد که بتواند در این مسیر پر از استرس این دید را به دانش آموز هم القا بکند .

دلسوز ومهربان باشد

قاطعیت داشته باشد

یک مشاور وبرنامه ریز تحصیلی در کنار صمیمیت وهمدلی با دانش آموز باید قاطعیت هم داشته باشد .

 

مشاور حرف آخر

مشاور حرف آخردر موسسه حرف آخر خود را از بین رتبه های برتر آزمون های کنکور سراسری سال گذشته انتخاب کرده است و هدف از این کار این است که همیشه بهترین مشاور کسی است که خود مسیر پرفراز و نشیب کنکور را طی کرده و تجربیات خود را در اختیار سایر افراد می گذارد. موسسه حرف آخر با برقراری ارتباط بین رتبه های برتر کنکور و داوطلبان کنکور سراسری روشی را در نظر دارد تا داوطلبان با استفاده از تجربیات رتبه های برتر کنکور راه رسیدن به رشته مورد علاقه خود را با کم ترین دغدغه و نگرانی بپیمایند .

پکیج مشاور حرف آخر

پکیج مشاور حرف آخر همه نکات و توصیه های لازم را برای دانش آموزان در جهت گرفتن نتیجه عالی در طول دوره مطالعاتی بازگو می کند. موسسه حرف آخر برای مشاوره تحصیلی داوطلبان کنکور مجموعه ای را در نظر گرفته است ، این پکیج شامل مواردی چون برنامه ریزی درسی متناسب با شرایط داوطلب ، نحوه ی مطالعه مجموعه آموزشی ، برنامه ریزی به صورت کوتاه مدت و طولانی مدت برای داوطلبان. دسته بندی و طبقه بندی مطالب درسی و اهمیت سوال های کنکور. مشاوره های انگیزشی برای بالا بردن اعتماد به نفس و تلاش بیش تر دانش آموزان را دربردارد .

مهم ترین عامل در موفقیت افراد در آزمون کنکور سراسری داشتن برنامه ریزی دقیق و مطمئن در جهت رسیدن به اهداف مهم دانش آموزان در کنکور می باشد که موسسه حرف اخر با برنامه ریزی خوب و بکارگیری مشاوران عالی رتبه در این زمینه توانسته است نتیجه خوبی را در زمینه آمادگی دانش آموزان برای شرکت در آزمون کنکور سراسری داشته باشد . استفاده از روش های نوین در تدریس مطالب درسی و منابع کنکور توسط اساتید برتر کشور یکی دیگر از عواملی است که باعث موفقیت موسسه حرف آخرشده است .

مشاور حرف آخر

برنامه ریزی در موسسه حرف آخر توسط مشاورین باتجربه صورت می گیرد ، برنامه ریزی ها برای هر دانش آموز و یا داوطلب کنکور می تواند متفاوت باشد . مشاوران با بررسی وضعیت دانش آموزان برنامه ریزی لازم را برای عملکرد بهتر آنان ارائه می دهند . مشاوره تحصیلی در پکیج مشاوران حرف آخر به این صورت است که وضعیت مطالعه دانش آموزان به صورت هفته ای بررسی می شود و پس از آشنایی و شناخت کافی از وضعیت دانش آموزان برنامه ریزی اصلی برای دوره ۳ ماهه و جمع بندی مطالب داوطلبان پیشنهاد می شود .

موسسه کنکوری حرف آخر

موسسه حرف آخر به عنوان بهترین موسسه کنکوری وآموشی  از ابتدایی تا کنکور با برترین وبهترین متدهای آموزشی به سبک انمیشن والگو سازی با آموزشی واساتید مجرب وبهترین رزومه بصورت ویدویی ونسخه هیبریدوهوش مصنوعی برای اولین بار در ایران وهمچنین بهترین مشاوران که خود نیز نخبگان دانشگاهی هستند برترین خدمات را به دانش آموزان وداوطلبین کنکور عزیز ارائه می دهد .

 

برای ارتباط و استفاده از مشاوره رایگان و ارتباط با اسامی مشاوران حرف آخر  موسسه کنکوری حرف آخر با شماره زیر تماس بگیرید.

دانش آموزان برای اطلاعات بیشتر و همچنین نظرات در مورد حرف آخر می توانند وارد مقاله شوند و یا با شماره های زیر تماس حاصل نمایند.

شماره تماس:۰۹۱۹۰۹۷۳۱۶۸

 

۱۶ دیدگاه. Leave new

 • ببخشید چطوری میتونم با یکی از مشاورین ارشد حرف آخر در ارتباط باشم؟

  پاسخ
  • سلام شما از طریق شماره تماس ۰۹۱۹۰۹۷۳۱۶۸میتوانید با مشاور ارشد موسسه حرف آخر تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
  • سلام خدمت همه شما بزرگواران
   ببخشید این خانم پرند سیوانی نژاد یه پک انسانی را به ما فروختند دفعه اولی که تماس کرفتند گفتند من خودم همه کاربی میکنم من خودم پیگیر کارهاش هستم خودم بهش مشاوره میدم وغیره اما همین که پول را زدیم به حساب دیگه این سیوانی به هیچ عنوان جواب مارا ندادند یک ماه هستش التماس وخواهش کردم میخواستم بدونم نمردن اگر مردن که ما خیالمون راحت بشه که سر یکی دیگه را شیره نمی ماله

   پاسخ
 • ببخشید خانم فاطمه ژیانی مشاور ارشد حرف آخر هستن؟

  پاسخ
  • سلام بله ایشون جزوه مشاورین ارشد و رتبه پرور موسسه حرف آخر می باشد که در سال تعداد زیادی رتبه برتر جزوه شاگردان ایشون می باشند .شما از طریق شماره ۰۹۱۹۰۹۷۳۱۶۸ میتوانید از مشاوره رایگان ایشان برخوردار باشید .

   پاسخ
 • اینکه حرف آخر در کنار منابع و پکیج ها مشاوره هم داره خیلی عالیه خسته نباشید 👌👌

  پاسخ
 • چطور میتونم با خانم فاطمه ژیانی صحبت کنم میخوام ایشون مشاوره من باشن ، آخه تعریفشونو خیلی شنیدم رزومه ی خوبی هم دارن

  پاسخ
  • سلام شما میتونید از طریق شماره تماس ۰۹۱۹۰۹۷۳۱۶۸ با خانم ژیانی ارتباط برقرار کنید و ایشان را به عنوان مشاور خودتون انتخاب کنید.

   پاسخ
  • سلام خدمت همه شما بزرگواران
   ببخشید این خانم پرند سیوانی نژاد یه پک انسانی را به ما فروختند دفعه اولی که تماس کرفتند گفتند من خودم همه کاربی میکنم من خودم پیگیر کارهاش هستم خودم بهش مشاوره میدم وغیره اما همین که پول را زدیم به حساب دیگه این سیوانی به هیچ عنوان جواب مارا ندادند یک ماه هستش التماس وخواهش کردم میخواستم بدونم نمردن اگر مردن که ما خیالمون راحت بشه که سر یکی دیگه را شیره نمی ماله

   پاسخ
 • سلام من از یکی از مشاوران شما هانم سیوانی نژاد یک پک گرفتم اما بعد از ثبت نام ایشون دیگر جوابگو ما نیستند هر چه تماس گرفتیم وپیام فرستادیم التماس کردیم یک ماه هستش جواب نمیدهند لطفا یه راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 • سلام. برخلاف تبلیغات منفی که در مورد بعضی از مشاوران حرف آخر هستش من الان دو ساله با خانم فاطمه ژیانی در ارتباط هستم واقعا راضی هستم همیشه از روز اول تا الان پیگیر بودن ، هر مشکلی هم داشتم برطرف کردن ، ممنون ازشون

  پاسخ
 • سلام من از مشاور ارشد تیم نخبگان خانم آتنا امینی مشاوره گرفتم، بعد خرید بسته ها و هزینه مشاور یک هفته‌ای میشه که تماس نگرفتن. لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست