روش های  مختلفی برای دریافت پکیج های  آموزشی حرف آخر وجود دارد که دانش آموزان یا داوطلبان می توانند با مراجعه حضوری به موسسه حرف آخر -خرید از سایت رسمی حرف آخر یا خرید با انجام واریزی میلغ و هزینه های پکیج به شماره کارت حرف آخر که به نام حرف آخر مهر می باشد پکیج آموزشی را دریافت کنند.

یکی از پر تکرار ترین و مهمترین سوالات دانش آموزان در مورد شماره کارت حرف آخر می باشد.

سوال:علت اینکه عبارت مهر در شماره کارت به نام حرف آخراضافه شده وتحت عنوان حرف آخر مهر می باشد چیست؟

طبق قانون ثبت شرکت هاجهت ثبت در کشورمان باید از اسم سه حرفی استفاده شود به همین دلیل موسسه بزرگ حرف آخر برای ثبت در اداره ثبت شرکت ها ازنام حرف آخر مهر استفاده کرده است.

شماره کارت موسسه حرف آخر

سوال:شماره کارت حرف آخر مهر به نام چه کسی است؟

در بهمن ماه ۱۳۹۹استاد عبد الرضا منتظری با انتشار یک ویدئو با صراحت بیان کردند از این به بعد تنها کارت رسمی موسسه حرف آخر جهت انجام واریزی شما به نام شماره کارت موسسه حرف آخر مهر است و شماره حساب ها و شماره کارت های حرف آخر که قبلا به نام عبد الرضا منتظری بوده تغییر پیدا کرده است.

مدیران موسسه حرف آخر با هدف جلوگیری از کلاهبرداری شماره کارت موسسه را از شخص حقیقی {عبد الرضا منتظری }به یک حساب حقیقی {حرف آخر مهر }تغییر دادند.

سوال: شماره کارت عبدالرضا منتظری درست است یا حرف آخر مهر؟

متاسفانه سایت های راه اندازی شده است که با اهداف سود جویانه اقدام به کلاهبرداری با ارائه شماره کارت عبد الرضا منتظری جهت در یافت مبالغی از دانش آموزان می کنند که متاسفانه یا محصولی تحویل نمی دهند یا محصول اوجینال با پشتیبانی به دانش آموز تحویل نمی دهند .هما نطور که اشاره شد قبل از سال ۱۳۹۹ شماره کارت حرف آخر بنام آقای  عبد الرضا منتظری بود ولی از سال ۱۳۹۹به نام حرف آخر مهر تغییر پیدا کرده است.

طبق ویدو زیر و صحبت های جناب آقای عبدالرضا منتظری شما میتوانید متوجه این امر شوید که شماره کارت قبلی که به نام عبد الرضا منتظری بوده وتا قبل از سال ۱۳۹۹ تمامی  واریزی بچه ها به این شماره کارت انجام میشده منسوخ شده ونام شماره کارت جدید را نیز اعلا م میکنند که به نام حرف آخر مهر می باشد وتمامی عزیزان می توانند با اطمینان تمامی واریزی های خود را به همان شماره کارت که به نام موسسه حرف آخر مهر می باشد را انجام بدهند.

در واقع موسسه حرف آخر تنها با بانک مسکن همکاری میکند و شماره کارت حقیقی {حرف آخر مهر }به نام بانک مسکن می باشد.

 

جهت مشاوره کنکوری و مشاوره تحصیلی در مقاطع مختلف و برنامه ریزی درسی به صورت رایگان و ثبت نام و خرید بلیط همایش های کنکوری “انگیزشی و روانشناسی و…ب شماره {۰۹۱۹۰۹۷۳۱۶۸}تماس بگیرید.

راه دریافت شماره کارت حرف آخر مهر

طبیعتاٌ هر نهاد یا موسسه وشرکتی قوانین وضع شده ای دارد که افراد و کارکنان آن نهاد موظف به رعایت آن قوانین هستند طبق قوانین که از جانب هیئت مدیری موسسه حرف آخر وضع شده است -ارائه وانتشار شماره کارت حرف آخر مهر در سایت و فضای مجازی تخلف  لحاظ می شود .

تنها راه اطلاع از شماره کارت حرف آخر مهر ارتباط و تماس با مشاورین حرف آخر است در این صورت تماس می توانید بدون هیچ ترس و دلهری ودردسری مبلغ مورد نظر خودتان را به شماره  کارتی که مشاورین موسسه در اختیار شما قرار میدهند و بنام حرف آ خر مهر میباشد واریز کنید تا پکیج های سفارشی خود را دریافت کنید.که البته لازم به ذکر است شما عزیزان باید با شماره مشاوران حرف آخر که در سایت رسمی حرف آخر قرار داده تماس بگیرند و مشاوران دلسوز و زحمتکش حرف آخر شماره کارت حرف آخر مهر را در اختیار شما قرار می دهند و مشخصات را از شما دریافت می کنند و نسبت به ثبت محصولات شما اقدام می کنند.

چگونه محصولات حرف آخر را تهیه کنیم؟

دانش آموزان {ابتدای -متوسطه اول – متوسطه دوم }و داوطلبان کنکور با استفاده از روشهای زیر به راحتی می توانند محصولات اورجینال حرف آخر را تهیه کنند.

۱_با مراجعه حضوری : متغاضیان عزیز با مراجعه حضوری به آدرس تهران -میدان انقلاب ساختمان مترجمان به همراه والدین خود به راحتی می توانند نسبت به تهیه محصولات مورد نظر خود اقدام بفرمایند.که البته لازم به ذکر میباشد داوطلبین عزیز قبل از مراجعه حضوری باید از طریق مشاوران موسسه نسبت به دریافت فرم حضوری وهمچنین جهت آماده سازی محصولات  اقدام فرمایند.

۲_تهیه منابع به صورت آنلاین :تهیه منابع به صورت آنلاین از فروشگا وسایت رسمی حرف آخر یکی دیگر از روشهای انتخاب  پکیج های حرف آخر و پرداخت مبلغ مورد نظر و مراجعه به سایت حرف آخر است.

۳_با استفاده از شماره کارت حرف آخر با نام حرف آخر مهر:

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به خاطر اینکه  در دام افراد سود جو و کلا هبردار قرار نگیرند می توانند  از طریق مشاوران مورد اطمینان موسسه شماره کارت حرف آخر مهر را دریافت و بعد از انجام واریزی نسبت به دریافت پکیج ومحصولاتی که از طریق مشاور شفارش داده اند اقدام بفرمایند.

۴_خرید از طریق شماره شبای حرف آخر مهر :

زمانی که مراجعه دانش آموز و داوطلبان به بانک مقدور نباشد می توانند با استفاده از شماره شبای حرف آخر مهر  مبلغ مورد نظر را پرداخت کنند .داوطلبان عزیز  برای اینکه از شماره شبا ی حرف آخر مهر مطلع شوند حتما باید از طریق مشاوران مورد اطمینان موسسه اقدام بفرمایند.متاسفانه همان  طور که در بالا اشاره گردید به دلیل  تخلف بودن ارائه شماره کارت وشبای حرف آخر مهر در فضای مجازی و سایت ها  از ارائه شماره کارت حرف آخر مهر مئذور می باشیم.

نکته:زمانی که  هزینه پکیج حرف آخر زیاد باشد و از طریق کارت به کارت مقدور نباشد داوطلبان عزیز میتوانند از طریق شماره شبا حرف آخر مهر نسبت به پرداخت یک جای هزینه پکیج اقدام بفرمایند

دانش آموزان برای اطلاعات بیشتر و همچنین نظرات در مورد حرف آخر می توانند وارد مقاله شوند و یا با شماره های زیر تماس حاصل نمایند.

داوطلبان عزیز برای  ارتباط با مشاوران ما میتوانید از طریق شماره زیر اقدام بفرمایید.

 

شماره تماس:۰۹۱۹۰۹۷۳۱۶۸

۹ دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست