احتمالا دغدغه بسیاری از دانش آموزان و داوطلبین کنکور ی شناخت موسسه حرف آخر باشد و نظرات دانش آموزان حرف آخر علی الخصوص دانش آموزان که قبلا از حرف اخر استفاه کرده اند بسیار حائز اهمیت باشد و در تصمیم گیری و شناخت نقاط قوت و ضعف انها کمک شایانی بکند.

در این بخش تمام توان وتلاشمان را به کار می گیریم که شما با استفاده از تجربیات و اندوخته های حرف اخری ها بتوانید بهترین منابع و بهترین مسیر را انتخاب کنید باشد که موفقیت شما را به ارمغان آورد .

نظرات دانش آموزان حرف آخر

قبل از هر چیز یاد آوری و اشاره به این نکته خیلی حائز اهمیت است که این مقاله بر حسب نیاز جامعه و پرسش های متداول شما بعنوان والدین دانش آموز آماده شده است و در این مقاله سعی شده نظرات درباره حرف آخر و باز خورد دانش آموزان و داوطلبین حرف آخر بصورت بصری و کاملا صادقانه و بدون اغراق مطرح شود .

نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر میتواند کمک شایانی به دانش آموز و داوطلبان و چگونگی ونحوه شناخت آنها بکند .

موسسه حرف آخر از سال ۱۳۹۰فعالیت حرفه ای خود را در زمینه آموزش و کنکور در عرصه دیجیتال را آغاز کرده و در همین چند سال محبوبیت زیادی در بین دانش آموزان و داوطلبین کنکور بدست آورده است .

استاد منتظری موسس و بنیان گذار موسسه حرف آخر و مدرس درس ریاضی با توجه به این که خود یک معلم دلسوز بودند بصورت ملموس مشکلات و ضعف های نظام آموزشی را حس کرده بودند تصمیم گرفتند انقلابی عظیم در عرصه آموزش و تدریس ایجاد کنند .

و با تحقیقات گسترده و ایجاد کارگروه های فنی -علمی -آموزشی -مهندسی نهایتا با حساسیت و وسواسیت خاص توانستند تیم آموزشی حرف آخر را گرد همایی کنند .با استفاده از روش هاو تکنو لوژی های روز آموزش دروس ابتدایی -متوسطه اول -متوسطه دوم و کنکوری پرداختند.

در واقع استاد منتظری با برسی موسسات رقیب و خلاء سبک آموزش نوین و ملموس بودن ضعف های آموزشی و عدم استفاده از سبک جدید و نوین آموزشی دغدغه این را داشتند که سبکی طراحی کنند که زبان زد خاص و عام باشد .و همانگونه هم شد و رویای استاد منتظری با تیم فوق العاده حرفه ای اساتید  -پشتیبانی و مشاوره به وقوع پیوست .

نظرات در مورد حرف اخر

 

راهکارهای برای حل سریع محاسبات

دانش آموزان و داوطلبان بخصوص در رشته های تجربی وریاضی با دروس محاسباتی ارتباط خوبی ندارند و میشه گفت دو علت موجب این امر شده  است.

یک:ابنکه دانش آموزاین ضعف و عدم توانمندی را از پایه با خود به یدک کشیده و در نظام آموزشی نیاز اصلی دانش آموز که برخورداری و رفع ضعف او بوده برطرف نشده است .

دوم :اینکه عدم دسترسی به آموزش درست در این زمینه است .

متاسفانه بسیاری از دانش آموزان ما از ابتدایی تا مقطع کنکور برایی دروس حفظی” حفظ مطالب محاسباتی مانند ریاضی -فیزیک -شیمی کماکان به حفظ فرمول می پردازند که این شیوه تدریس و یادگیری به هیچ وجه کمک کننده نخواهد بود بلکه مخرب نیز خواهد بود .

استاد منتظری با انقلابی آموزشی که ایجاد کردند روش ها و سبک های را اختراع کردند که با استفاده از الگو ه هاو بکارگیری هر دو نیم کره چپ وراست مغز باعث شدند دانش آموز درک مفهومی و عمیقی از یادگیری کسب کنند .

بلا شک دانش آموزان حر ف آخر این گفته را تایید می کنند چون بصورت عینی مشاهده کرده اند که اموزش حرف آخر بسیار موثر واقع شده است .

نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر

در تحقیقات بعمل آمده و در نظر سنجی ها عمده نظرات دانش آموزان در باره حرف آخر بسیاری از دانش آموزان درباره اساتید مطرح و با تجربه حرف آخر باز خورد بسیار مناسبی داشتند واز نحوه آموزش بصورت نمایشی و با آموزش هیجانی و اینکه درس خواندن باعث خستگی و کسلی نمی شود و ساعت ها با شور و شوق به اموزش هاپرداخته اند تعریف می کردند .

عده دیگر روش ها و آپشن ها جدید فیلم های آموزشی در قالب vodرا روشی جدید و مورد پسند دانسته -در واقع فیلم های آموزشی حرف اخر که در قالب vodو هوش مصنوعی ارائه می شود که هم بصورت آنلاین و آفلاین است  بسیار کاربری تر از کلاس های حضوری  می باشد که تایم طلایی دانش آموز را بیهوده صرف خواهد شد بحث ترافیک و هزینه رفت آمد مطرح است که البته در فیلم های آموزشی  دانش آموز به راحتی چندین بار مرور و تکرار همیشگی هم وجود دارد.

دسته دیگر از دانش آموزان کوتاه بودن دوره آموزشی و پوشش دهی اموزش -کنکور و سرعت عمل تست زنی برنامه را تو امان با هم در یک پکیج بسیار حائز اهمیت دانسته اند .

مزیت آموزش حرف آخر {برترین تکنولوژی آموزشی }

۱-آموزش تمامی مطالب به صورت تصویر سازی -شهودی سازی و نمایش

۲-همکاری اساتید مطرح و برند با رزومه عالی با ارائه سبک های آموزشی متنوع و بروز

۳-کوتاه بودن دوره اموزشی

۴-آموزش فرمول ها و مباحث با استفاده از الگو های ساده و ابتکاری و کاربردی

۵-ارائه خدمات آموزشی برای کلیه مقاطع {ابتدای -متوسطه اول -دوم و کنکوری}

۶-جمع بندی های منحصر به فرد برای یادگیی بهتر

۷-آپدیت بودن و بروز رسانی همیشگی منابع

۸-ارائه برنامه ریزی های متنوعبا سنجش توانمندی و نقاط ضعف و قوت دانش آموزتوسط هوش مصنوعی

۹-بیان و روش تست زنی با مهارت های ویژه و یادگیری آسان

۱۰-حل تمامی تست ها ی سال اخیر -تست تالیفی به صورت مفهومی

۱۱-آموزش روش های تست زنی سریع و سرعت عمل تست زنی

۱۲-تدریس بصورت تعاملی {استاد و دانش آموز }و تدریس پر هیاهو و با ذوق اساتید

۱۳-کم هزینه بودن محصولات حرف آخر نسبت به کلاس های حضوری و موسسات دیگر

۱۴-امکان پرداخت بصورت روش های اقسا طی برای دانش آموز

لطفا تمامی عزیزانی که این مقاله را مطالعه می کنید و دانش آموزانی که با حرف آخر آشنا ئی دارید نظرات خود را اعم از منفی و مثبت کامنت کنید تا دانش آموزان و داوطلبان با استفاده از نظرات شما مسیر و راه درست را انتخاب کنند .

سوالات متداول دانش آموزان :

۱-برای ارتباط و ثبت نام در تیم مشاوران رتبه برتر حرف آخر چطور اقدام کنیم ؟جهت ارتباط با مشاوران ارشد و رتبه پرور موسسه حرف اخر با شماره تماس ۰۹۱۹۰۹۷۳۱۶۸ تماس بگیرید .

۲-چطور با آموزش های حرف آخر و نحوه تدریس اساتید آشنا بشویم ؟

خوشبختانه تا اطلاع ثانویی استاد منتظری ۲۰ درصد از مباحث تمامی دروس را به صورت کاملا  رایگان ارائه داده تا شما عزیزان با اساتید و سبک آموزشی حرف آخر آشنا شوید برای دریافت پکیج های رایگان صفر تا رتبه و هدیه ۶ ساعته فیلم آموزش شیمی حرف آخر با شماره تماس ۰۹۱۹۰۹۷۳۱۶۸ تماس حاصل فرمایید

 

۴ دیدگاه. Leave new

  • سلام ، من قبلا از موسسه دیگه منابع داشتم و فقط تکنیک می دادن متاسفانه سر جلسه کنکور کل تکنیک ها که همون حفظ فرمول بود رو فراموش کردم و چنان استرس گرفتم که کنکور خراب کردم از آموزش های شما استفاده کردم همین الگوها عالیه ، ترازم تو آزمونا خیلی خوبه راضیم از آموزش هاتون ، علی الخصوص استاد منتظری و کامیار

    پاسخ
  • اینکه کل آموزش هاتون ۲۴ ساعته برام فعال شدش و هوش مصنوعی داره خیلی خوبه ، هزینه پستم نداره ، آپدیت کامل هستش برخلاف موسسه ی دیگه ، کاش اونجا هزینه نمیکردم ، پکیج زیست و شیمی سه پایه حرف آخر گرفتم راضیم👏👏

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست