بیوگرافی اساتید موسسه حرف آخر عنوان موضوعی می باشد که می خواهیم در این مقاله به آن بپردازیم . این موسسه متشکل از تیمی قدرتمند از نخبگان تراز اولی در کشور می باشند و و در سال ۱۳۹۰ شروع به فعالیت نموده و هدف از گرد آمدن اساتید نخبه و برتر در این موسسه، فقط و  فقط برای ارایه بهترین خدمات نسبت به سایر موسسات دیگر می باشد که عامل اصلی موفقیت موسسه تا به الان بوده است.

اساتید موسسه کنکوری حرف آخر

بیوگرافی اساتید موسسه حرف آخر

با توجه به اینکه دانش آموزان و داوطلبان عزیز از جزوات و پکیج های آموزشی موسسه حرف آخر استفاده می کنند خالی از لطف نیست که با اساتید این مجموعه آشناسی مختصری داشته باشند . در این مقاله سعی شده که مختصری از سوابق این عزیزان زحمتکش و نخبه کشوری ارایه شود.

پکیج های ارایه شده توسط موسسه حرف آخر در تمام زمینه ها اعم از دروس تخصصی و دروس عمومی کاملا از بروز ترین و جدیدترین روش های آموزشی ارائه شده اند و بکارگیری این تکنیک های آموزشی در کنار تجربه اساتید بزرگ موسسه حرف آخر بیشترین بازدهی را برای دانش آموزان بوجود می آورد. لذا دانش آموز می تواند از وقت و زمانی که برای درس خواندن می گذارد نهایت استفاده را بکند.

بیوگرافی استاد عبدالرضا منتظری

استاد منتظری

استاد عبدالرضا منتظری مدرس درس ریاضی و بنیانگذار موسسه کنکوری حرف آخر می باشد . جزو بهترین مدرسان درس ریاضی می باشند. با توجه به سوابق درخشان ایشان و تلاش های دو چندان استاد در سال ۱۳۹۰ تا به امروز توانسته اند بهترین و شایسته ترین افراد را گرد هم آورد و اقدام به گردآوری پکیج های آموزشی کنکوری کنند.

با توجه به اینکه استاد منتظری از تکنیک های آموزشی از جمله تصویر سازی و انیمیشن سازی، بکارگیری روش ماندگاری طولانی مدت اطلاعات در حافظه برای موفقیت دانش آموزان را فراهم کرده اند.

همچنین نمونه نظرات دانش آموزان نسبت به استاد منتظری را می توانید در لینک موسسه حرف آخر جستوجو کنید که گویای حقیقت است.

بیوگرافی استاد یوسفیان پور

استاد یوسفیان پور

درس دین و زندگی با درصد ۱۰۰ را توسط استاد یوسفیان پور تجربه کنید ، استاد یوسفیان پور جزو رتبه برتری های کشور و همچنین کسب درصد ۱۰۰ در درس دین و زندگی راه های آسان و حرفه ای برای رسیدن به نقطه دلخواه در این درس مسلط بوده و تجارب خود را در اختیار شما داوطلبین عزیز در پکیج های موسسه حرف آخر قرار می دهد.

استاد محسن منتظری

استاد منتظری

درس ادبیات جرو دروس عمومی، از حساس ترین دروس با ضریب بالای خود می تواند در روحیه داوطلبین تأثیر بسزایی داشته باشد . موسسه حرف آخر برای تدریس ادبیات حرف آخر خود از تجارب استاد محسن منتظری برترین استاد درس ادبیات استفاده کرده است. تا بهترین خدمات با بازدهی بالا و نتیجه بخش را در پکیج ها در اختیار شما داوطلبین عزیز می گذارند. 

بیوگرافی استاد واعظی

استاد واعظی

استاد درس عربی، عربی جزو دروسی است که مطالعه آن همیشه به حاشیه رفته و کنار گذاشته می شود دقیقا همانند درس زبان انگلیسی اما با روش ها و متد آموزشی قوی استاد واعظی در پکیج های عربی حرف آخر این مشکلات هموار شده و دانش آموزان می توانند براحتی درصد مطلوب خود را کسب کنند.

استاد واعضی دارای کارشناسی ارشد ریبان و ادبیات عربی از دانشگاه بین المللی علامه طباطبایی می باشد به توجه به استعداد و نبوغ بالای استاد واعظی در مباحث عربی دانش آموزان می توانند بدون دغدغه به راحتی بخش های مختلف عربی را بخوانند.

بیوگرافی استاد شعبانی

استاد شعبانی

درس زیست شناسی، استاد شعبانی مدرس درس زیست شناسی می باشد، درس زیست شناسی مهمترین درس تخصصی برای دانش آموزان رشته تجربی محسوب می گردد بنابراین برای موفقیت و کسب درصد بالا در این درس مستلزم تئجه بیشتری می باشد که استاد شعبانی این کار را برای شما انجام داده است تا بتوانید براحتی به نتایج مطلوب خود دست یابید.

زیست شناسی از موضوعات مختلفی تشکیل شده است که به طور کلی تمام این مباحث در سه بخش زیست شناسی گیاهی و جانوری و انسانی خلاصه کرد که هر بخش از این دروس سختی های خاص خود را دارد در حالی که پکیج های استاد شعبانی این سختی ها را هموار نموده و نکته به نکته آن را تشریح نموده است. با مطالعه زیست حرف آخر با توانایی هایی استاد شعبانی آشنا شوید.


بیوگرافی اساتید موسسه حرف آخر

بیوگرافی تعدادی از اساتید بزرگوار موسسه حرف آخر در این مقاله برای شما عزیزان ارائه شد هدف از این مقاله آشنایی بیشتر شما با اساتید مجرب این موسسه بود برای مشاهده قیمت محصولات حرف آخر و مشاوره رایگان با مشاور برتر موسسه حرف آخر مهندس اصلانی تماس حاصل فرمائید.

۰۹۱۰۰۲۵۴۷۲۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست