بیوگرافی اساتید موسسه حرف آخر عنوان موضوعی می باشد که می خواهیم در این مقاله به آن بپردازیم . این موسسه متشکل از تیمی قدرتمند از نخبگان تراز اولی در کشور می باشند و و در سال ۱۳۹۰ شروع به فعالیت نموده و هدف از گرد آمدن اساتید نخبه و برتر در این موسسه، فقط و  فقط برای ارایه بهترین خدمات نسبت به سایر موسسات دیگر می باشد که عامل اصلی موفقیت موسسه تا به الان بوده است.

بیوگرافی اساتید موسسه حرف آخر

با توجه به اینکه دانش آموزان و داوطلبان عزیز از جزوات و پکیج های آموزشی موسسه حرف آخر استفاده می کنند خالی از لطف نیست که با اساتید این مجموعه آشناسی مختصری داشته باشند . در این مقاله سعی شده که مختصری از سوابق این عزیزان زحمتکش و نخبه کشوری ارایه شود.

پکیج های ارایه شده توسط موسسه حرف آخر در تمام زمینه ها اعم از دروس تخصصی و دروس عمومی کاملا از بروز ترین و جدیدترین روش های آموزشی ارائه شده اند و بکارگیری این تکنیک های آموزشی در کنار تجربه اساتید بزرگ موسسه حرف آخر بیشترین بازدهی را برای دانش آموزان بوجود می آورد. لذا دانش آموز می تواند از وقت و زمانی که برای درس خواندن می گذارد نهایت استفاده را بکند.

بیوگرافی استاد عبدالرضا منتظری

                                    

شناخت اساتید موسسه حرف آخر برای داوطلبان کنکور و دانش آموزان که قصد تهیه منابع و پکیج های موسسه حرف آخر را دارند بسیار حائز اهمیت می باشد.خیلی از دانش آموزانی  و داوطلبانی که قصد تهیه محصولات حرف آخر علی الخصوص محصولات ریاضی را دارند   شاید با زندگینامه استاد عبد الرضا منتظری آشنای ندارند .

به همین دلیل ما به صورت کاملا جامع به معرفی استاد منتظری می پردازیم.استاد منتظری به عنوان بنیان گذ ار اصلی حرف آ خر در حیطه نشر منابع درسی و انتشارات دیجیتالمعروف وشناخنه شده و به عنوان مدرس درس ریاضی فعالیت خود را در موسسه از سال ۱۳۹۰ شروع کرده و با سابقه طلایی  که در تدریس و دبیری ریاضی داشته توانست به شایستگی در جایگاه موسس حرف آخر نیز به خوبی شناخته شود.

ایشان مبدع روشهای نوین آموزشی و بروزترین متدهای آموزشی در قالب انیمیشن و استفاده از الگو و نقشه راه و روش حل مسئله  می باشند ایشان  انقلابی عظیم در عرصه آموزش ایجاد کردندوتوانستند با ارائه تکنیک ها و متد های نوین آموزشی -روش های سنتی و قدیمی را منسوخ و رضایت عظیم و ۱۰۰ درصدی دانش آموزان را کسب کنند.

زندگینامه استاد عبد الرضا منتظری

استاد منتظری در سال ۱۳۵۲متولد شدهاند و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی پلیمر از انشگاه صنعتی اصفهان می باشند وبعد از پایان تحصیلات به تهران مهاجرت و در سال ۱۳۹۰ با همت قوی و عزم واراده راسخ با هدف انقلاب عظیم در عرصه آموزش و در استای عدالت اموزشی اقدا به تاسیس موسسه  آموزشی -کنکوری حرف آخر نمودند.

ایشان دارای ۲۰ سال سابقه تدریس در مدارس تهران می باشند همانطور که اطلاع دارید درس ریاضی  جزو دروس محاسباتی و یکی از سخت ترین دروس در کنکور است.که دارای فرمول های پیچیده وسخت می باشد وفهم ویادگیری این درس برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور کار بسیار دشوار است به همین دلیل استاد منتظری با ارائه روش های جدید آموزش بر حسب الگو و روش حل مسئله توانسته اند مشکلات دانش آموزان و داوطلبان کنکور را حل بکند.

و به جای حفظ فرمول های پیچیده و طولانی روش های آسانتری برای رسیدن به نتیجه را ارائه داده اند .ایشان برای تدریس مباحث ریاضی از روش  تصویر سازی دیجیتالی و انیمیشن سازی -پویا نمای استفاده کرده اند وبا این روش نیم کره راست مغز و حافظه بلند مدت دانش آموز را فعال می کنند تا بتوانند برای تفهیم مطالب و تثبیت مطالب درسی بصورت مدت مدید و طولانی نگه دارند .

وکار فوق العاده تر حذف روش های قدیمی حفظ فرمول های سخت ووقت گیر با ارائه الگو وروش حل مسئله یا همان نقشه راه می باشدکه باعث شده در روز کنکور شما در  زمان خیلی کمی به تست های سخت وسوالات ترکیبی پاسخ دهید.

برای سفارش محصولات حرف آخر حتما توجه کنید که شماره کارت حرف آخر واریز شود تا دچار کلاهبرداری ها احتمالی نشوید

ویژگی های تدریس استاد عبد الرضا منتظری

۱-تدریس به روش تصویر سازی و انیمیشن سازی و انتشار ات دیجیتالی

۲-حل سوالات ریاضی با استفاده از روش های حل  مسئله و نقشه راه

۳-ارائه الگو به جای تکنیک و حفظ فرمول های پیچیده و سخت جهت نتیجه و پاسخ دهی سریع به سوالات توسط دانش آموز

۴-حل معادلات در جه دوم با استفاده از قانون سیببا

۵-حل سوالات هندسه با استفاده از الگوی بادبادک

۶-حل معادلات مثلثات با اختراع عقربه های n سر

۷- مطابقت ۹۰ درصدی تدریس ایشان با کنکور هر سال ۸-رسم نمودار یک تابع بدون استفاده از مشتق

۹-رائه آموزش تعاملی{استاد -دانش آموز } وآموزش هیجانی وانگیزشی کل مطالب درس ریاضی

سوابق تدریس استاد عبدالرضا منتظری

۱-بنیان گذر موسسه آموزشی کنکوری حرف آخر

۲-مدرس ریاضات کنکور مجموعه حرف آخر

۳-مدرس و معلم مدارس تهران باسابقه ۲۰ سال فعالیت در آموزش و پرورش -تدریس در مدارس غیر انتفاعی

۴-کارشناس پلیمر و فارق التحصیل از دانشگاه اصفهان

۵-مولف کتابهای حسابان و دیفرانسیل -شروع آسان -کتابهای کوچک کانون فرهنگی آموزش مولف کتاب گزینه دو -مولف کتاب دیفرانسیل نوبل-مولف کتاب ریا ضیات پایه و دیفرانسیل گاما -مولف کتاب ریاضیات پایه و حسابان حرف آخر {ارای مجوز محتوای از آموزش و پرورش استان تهران و مورد تایید گرو های نخبه ریاضی}

۷-مدرس ۶۰۰ جلسه آموزشی تصویر فول انیمیشن و ابداع کننده بهترین متد های آموزشی و الگو سازی برای درک بهتر مفاهیم و مسائل ریلضی

۸-مدرس روش های نوین آموزشی درس ریاضی برای معلمان شهرستان ها واستان ها مازندران – تبریز -قزئین-آذر بایجان غربی -هرمزگان و..

۹-مدرس برنامه های تلویزیونی شبکه آموزش از سال ۱۳۸۳ لغایت ۱۳۸۹

دروس ارائه شده توسط استاد عبد الرضا منتظری

توابع و مثلثات

ریاضی جامع ۲-۳ نظام جدید    

احتمال آنالیز نظام جدید وقدیم

حسابان- دیفرانسیل

ریاضی جامع نظام جدید وقدیم

مقاطع مخروطی

هندسه

دیفرانسیل و ریاضی پایه

بیو گرافی استاد پیمان کامیار 

 فیزیک یکی از درس های تخصصی و بسیار مهم دانش آموزان و داوطلبان گروه تجربی و ریاضی است که البته تراز درس فیزیک برای قبولی در رشته های تاپ تجربی و ریاضی بسیار حائز اهمیت است.

به خاطر همین دانش آموزان و داوطلبان باید به اهمیت این درس توجه داشته باشند و مطالب درس  را از بهترین منابع با بهترین تدریس اساتید جست وجو کنند که با برخورداری  از آن بتوانند بهترین نتیجه  از درس فیزیک را دریافت کنند.

بدون شک هر زمان که اسم درس فیزیک به میان می آید نام استاد پیمان کامیار مرد شماره یک فیزیک به ذهن خطور می کند .در اینجا می خواهیم برای افرادی که اطلاعات دقیقی در مورد رزومه استاد پیمان کامیار و همینطور روش های آموزشی وویژگی های تدریس ایشان ندارند صحبت کنیم.

سوابق تحصیلی استاد پیمان کامیار

استاد پیمان کامیار یکی از برجسته ترین اساتید کشور در زمینه تدریس فیزیک هستند که توانسته اند با ارائه بهترین روش های آموزش بر حسب الگو به جای حفظ فرمول شناخته شوند .

ایشان در سال ۱۳۷۴مدرک کارشناسی فیزیک هسته ای را در دانشگاه تبرز در یافت کردند و در دانشگاه صنعتی شریف تحصیلات تکمیلی خود را در رشته فیزیک حالت جامد ادامه دهد.و بیش از صد ها تالیف در کارنامه در خشان خود دارند که از مهمترین ها میتوان به تالیف ۳ جلد کتاب در انتشارات روا و قلم چی -صادرات و حرف آخر اشاره کرد .

ایشان مبدع روش های نوین آموزشی بر حسب الگو ونقشه راه در تمام مباحث فیزیک بوده و با ارائه الگو و روش های حل مسئله و پاسخ در کوتاه ترین زمان ممکن به جای حفظ فرمول توانسته اند اتفاق عظیم در درس فیزیک برای داوطلبان رقم بزنند .

افتخارات و سوابق استاد پیمان کامیار

۱-مبدع سبک آموزشی بر حسب انیمیشن سازی و شهودی سازی برای اولین بار در ایران

۲-تدریس کامل و جامع محصولات حرف آخر دوره متوسطه اول -دوم وکنکور

۳-چاپ ونشر ۳جلد کتاب

۴-استاد ومدرس درس فیزیک در مدارس غیر انتفاعی تهران

۵-مدرس درس فیزیک و تدریس در شبکه های تلویزیونی در شبکه های چهار -آموزش و یک

۶-تدریس در مدارس علوی -صبا -مهر و نامی

مشخصه های بارز تدریس استاد پیمان کامیار

۱-تدریس به سبک انیمیشن و شهمدی سازی

۲-ارائه الگو و نقشه راه به جای حفظ فرمول

۳-ارائه روش های تست زنی و سرعت عمل تست زنی در کنکور در مدت زمان زیر ۴۰ ثانیه

۴-آموزش بصورت تعاملی {پرسش استاد و شاگرد }

۵-آموزش مبحث کشش نخ بدون حفظ مطالب

۶-تبدیل ۵۰فرمول مبحث سینماتیک به یک الگو

۷-به کارگیری هوش مصنوعی در آموزش ها برای اولین بار در ایران

۸-مخترع روش v-tدر فیزیک سینماتیک حرف آخر

۹-مبدع الگو بشکه در خازن -پروانه برای نور شناسی -الگو تراز در گرما و…

 بیوگرافی استاد محمد همدانی

مفاهیم درس زیست شناسی بسیار سخت است متاسفانه بسیاری از دانش آموزان وداوطلبین برای یادگیری به نا چار سراغ روش های قدیمی حفظ مطالب و مفاهیم زیست می روند که این کار اشتباه است و موجب شکست دانش آموز وداوطلب در نتیجه گیری خواهد شد

استاد محمد همدانی با ارائه بهترین آموزش و پکیج آموزشی در سطح کشور توانسته مشکلات دانش آموزان را شناسای و راه حل های صد در صد برای کسب نتیجه ارائه دهد.ایشان یکی از بهترین اساتید  درس زیست  شناسی در سطح کشور هستند که در این مقاله کامل به معرفی ایشان خواهیم پرداخت .

سوابق تحصیلی استاد محمد همدانی

۱-دارای مدرک کارشناسی در رشته زیست شناسی سلولی مولکولی از دانشگاه تهران

۲-ارشد رشته میکرو بیولوژی از دانشگاه تهران

۳-دکترای مدیریت کسب وکار DRAاز دانشگاه تهران

۴-فارغ التحصل دوره pcrپیشرفته از دانشگاه الزهرا و کسب  رتبه بهترین مهندس ژنتیک ایران در انجمن ژنتیک پزشکی ایران

با توجه به اهمیت نتیجه گیری داوطلبان و دانش آموزان در هیئت آموزشی  موسسه حرف آخر علی الخصوص استاد عبدالرضا منتظری بنیان گذار حرف آخر برای جذب و همکاری مدرس زیست حرف آخر از مدرس مطرح با سابقه درخشان علمی استفاده کردهاند که در اینجا به عمده فعالیت های آموزشی استاد همدانی اشاره خواهیم کرد .

۱-مدرس درس زیست شناسی حرف آخر ومبدع روش های نوین آموزشی

۲-مدرس درس زیست شناسی در شبکه های صدا وسیما از جمله شبکه آموزش -یک و سه

۳-مدس کلا سینو آموزشگاه آنلاین کنکور

۴-مولف انتشارات بین الملل حرف آخر

۵-مدرس درس زیست شناسی با بیش از ۱۵ سال سابقه تدریس

۶-طراح آزمون انتشارات تخته سیاه و گروه آموزشی دانشروم

۶-مدرس درس زیست شناسی در مراکز برتر تهران و شهرستان ها و مدارس غیر انتفاعی

۷-مدرس درس زیست شناسی در آموزشگاه های اوج همدان وفرزانگان تهران و اندیشه ..

تالیفات  استاد محمد همدانی

با توجه به سابقه درخشان استاد محمد همدانی در عرصه آموزش و تاثیر قابل توجه ایشان د ر کسب رتبه های برتر و نخبگان کنکور توسط دانش آموزان وداوطلبان کنکور دلیلی بارز بر تسلط ایشان بر کل مفاهیم درس و اختراع روش های جدید آموزشی است .ایشان نه تنها در امر تحصیل و آموزش به خوبی ظاهر شده اند بلکه تالیف کتاب های متعدد را نیز در کارنامه درخشان خود  دارد .

۱-مولف کتاب ۱۰ آزموندر انتشارات تخته سیاه

۲-مولف تست جامع ۴۰استاد در انتشارات نانو

۳-مولف ۶جلد دوپینگ زیست نظام قدیم وجدید

۴-مولف مجموعه ۳جلدی آموزشی زیست شناسی نظام قدیم و جدید

۵-ناظر علمی کتاب های دستگاه بدن انسان -کتاب صحیح و غلط های زیست شناسی -کتاب نامه زیست ۲-کتاب آموزشی زیست ۳همگی از انتشارات مهر ماه

۶-همکاری در تالیف کتای های انتشارات کاج

۷-استاد پر آوازه شهرهای بزرگ تهران -مشهد -تبریزو..

۸-آموزش تصویری و فول انیمیشن زیست شناسی حرف آخر

شاخصه های بارز تدریس استاد همدانی در پکیج های حرف آخر

زیست شناسی یکی از مهمترین دروس تخصصی گروه تجربی محسوب می شود بسیاری از داوطلبین به دنبال قبول شدن در رشته های تاپ و پر طرف دار در رشته تجربی هستند که این امر مستلزم کسب درصد بالای درس زیست توسط داوطلبان است.

قطعا می دانید که درس زیست یک درس با ماهیت توصیفی است وتست های کنکور یمفهومی وتر کیبی طراحی می شود که ماهیت تست های آن حفظیاتی -مفهومی ترکیبی هستند .

تعداد سوالات ارائه شده در کنکور ۵۰ سوال است وداوطلبان تنها ۳۶ دقیقه زمان دارند و زمان تقریبی حل هر تست ۴۵ ثانیه می باشد که قطعا داوطلبین که بخواهند نتیجه مطلوبی از آزمون کنکور در یافت کند باید تمامی مطالب و مفاهیم درس را به خوبی درک کند که البته با استفاده از روش حفظ مطالب درسی این مورد امکان پذیر نمی باشد و باید از آموزشی با کیفیت تمامی آپشن ها و مزایای آموزشی کنکوری با روش های سرعت عمل تست زنی فوق العاده برخوردار باشند موسسه حرف آخر این پکیج را با تمام ویژگی ها ومزایای نامبرده با تدریس فوق حرفه ای استاد محمد همدانی آماده سازی کرده تا داوطلبان بهترین درصد در آزمون کنکور و بهترین تراز در آزمون ها را کسب نمایند .

موسسه حرف آخر با آموزش شهودی سازی و تدریس مجزا ی آزمون کنکور این مشکلات را مرتفع کرده است .

ویژگی های تدریس استاد محمد همدانی

۱-وهله اول آموزش ها به صورت پویا نمای و انیمیشن سازی  در تدریس برای ارائه آموزش مفهمومی عمقی وبصری مطالب

۲-آموزش و تدریس از پایه و مقدمه -مدرس خط به خط مطالب درسی را از پایه با زبان ساده وبا لحنی شیرین تدریس می کند که این امر موجب شده تا افرادی که این درس  جزوه نقطه ضعفشان محسوب می شود با استفاده از این پکیج در کوتاه ترین زمان درس سخت زیست شناسی جزو نقاط قوتشان گردد.یا افرادی که سال های زیادی از درس دور بوده اند بتوانند به راحتی کل مطالب و مفاهیم درس را یاد بگیرند یا حتی اگر داوطلبان انسانی یا ریاضی قصد شرکت در آزمون کنکور در رشته تجربی را داشته باشند می توانند با استفاده از این پکیج های آموزشی درصد بالای در آزمون کنکور کسب کنند.

۳-ارائه مفاهیم ومطالب با لحنی ساده -بیانی گیرا و آموزش های هیجانی و پر از انگیزه برای یادگیری بهتر

۴-بکارگیری حافظه بلند مدت و تصویری ذهن با ارائه روش و متد های جدید آموزشی

۵-ارائه الگو به جای حفظ فرمول ومطالب درسی

۶-آموزش راهکارهای تست برای پاسخگوی به هر تست در کمترین زمان ممکن

۷-در بخش پایانی فیلم ها و ویدو های آموزشی هر جلسه نکات مهم مجدد تکرار وکلی تست های تالیفی و تست کنکور سال های قبل حل می شود و دانش آموزان به راحتی می توانند حجم زیادی تست را حل کند و حتی هر جلسه یاد گیری خود را محک بزند

۸-آموزش به صورت هوش مصنوعی وسیستم هیبرید با استفاده از کلاس های آنلاین در کنار پکیج های آموزشی باعث شده که دانش آموزان و داوطبان کنکور مسیر موفقیت را با سرعت بیشتری طی بکنند.

۹-استفاده از نقشه راه برای کسب نتیجه در کوتاه ترین زمان ممکن

۱۰-آموزش صفر تا صد زیست شناسی به صورت جامع وکامل زیست دهم -یازدهم و دوازدهم

۱۱-ارائه الگوی ابتکاری و روش های سرنوشت ساز

۱۲-استفاده از روشهای خلاقانه با صرفه جوی در وقت بدون پرداختن به حاشیه 

۱۳-آموزش به صورت تعاملی پرسش وپاسخ

۱۴-برگزاری کلاس های آنلاین رفع اشکال و تثبیت ذهنی دانش آموزو داوطلبان کنکور

۱۵-تحلیل مطالب و ترکیب کردن مطالب برای یادگیری بهتر

۱۶-حل تست آموزشی -تالیفی وتست کنکوری سال های قبل

بیو گرافی استاد علی سلوکی 

درس شیمی جزو دروس تخصصی گروه ریاضی و تجربی است که جزو رتبه ساز ترین دروس گروهای ریاضی و تجربی محسوب می شود که متاسفانه به علت سخت بودن این درس بسیاری از داوطلبین کنکور در آزمون کنکور این درس را  پاسخ  نمی دهند و حذف می کنند که همین امر موجب می شود که داوطلبان رتبه پاینی کسب بکنند یا در آزمون کنکور نتیجه دلخواه را کسب نکنند .

استاد علی سلوکی با بهترین متد های آموزشی و الگو های ابتکاری توانسته اند بر این مشکلات  داوطلبان غلبه کند و همین امر هم باعث شده که ایشان به عنوان جوان ترین استاد شیمی از محبوبیت خاصی در بین داوطلبان برخوردار گردند .

درس شیمی شامل بخش مفاهیم -محاسبات و مسائل می باشد که بخش مفاهیم آن به نسبت آسان است اما دانش آموزان و داوطلبان در یادگیری محاسبات و مسائل دچار مشکلاتی می شوند که حرف آخر با در نظر گرفتن این موارد پکیج های جدید شیمی را برای گروه های تجربی و ریاضی که توسط یکی از بهترین اساتید سطح کشور تدریس می شود در نظر گرفته است.

استاد علی سلوکی درپکیج های حرف آخر در وهله اول کل مفاهیم درس شیمی را به صورت خط به خط به زبانی ساده وبا لحنی گیرا و انرژی بالا بصورت  آموزش تعاملی تدریس میکنندو کل محاسبات و مسائل سه پایه را بصورت پایه ای با روش های الگوی ابتکاری به جای حفظ فرمول ها ی متعدد فقط در چند الگو ارائه می دهند که همین امر باعث سرعت موفق ترین العمل تست زنی داوطلبان در کنکور و کسب نتیجه در کمترین زمان ممکن بشود.

طبیعتا می دانید که زمان و تایم پاسخ دهی به سوالات آزمون کنکور بسیار کم است و بصورت تقریبی میشه گفت که هر داوطلب حدود ۶۰ ثانیه زمان دارد که هر سوال رو  به جواب برساند پس داوطلبین نمی توانند به حفظ مفاهیم و فرمول بسنده کنند .

استاد علی سلوکی که یکی از  محبوب ترین و جوانترین اساتید شیمی در کشور شناخته شده است با روش ها والگو های ابتکاری خود کل مفاهیم و مسائل شیمی را به بهترین و ساده ترین روش ممکن برای داوطلبان کنکور آموزش می دهد .نوع تدریس  منحصر به فرد استاد علی سلوکی که بر حسب الگو و نمایش محور {پویانمای}که منجر به فعال شدن نیم کره مغز میشود باعث شده که هر داوطلبی حتی با سطح ضعیف نیز بتواند متوجه آموزش ها و مفاهیم بشود .

تحصیلات استاد علی سلوکی

استاد علی سلوکی یکی از جوانترین و با استعداد ترین مدرسان درس شیمی در سطح کشور است که به حول و قوه الهی سوابق درخشانی نیز دارد.ایشان داری مدرک کارشناسی مواد گرایشی متا لوژی صنعتی و مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی مواد گرایش شناسی می باشند ایشان بلا فاصله بعد از فارغ التحصیلی وارد عرصه تدریس و آموزش و تلاش برای ابداع روش های جدید آموزشی جهت نخبه پروری شده اند که با بیش از ۱۵ سال سابقه تدریس  جزو موفق ترین اساتید درس شیمی محسوب می شوند.

سابقه آموزشی و تا لیفات استاد علی سلوکی

۱-مدرس درس شیمی در شبکه های صدا و سیما

۲-مولف و مدرس درس شیمی در موسسه کنکوری حرف آخر

۳-طراح سوالات کنکور قلم چی

۴-مدرس درس شیمی در مدارس معتبر سطح کشور

۵-مولف کتاب دبیران پر مخاطب انتشارات قلم چی -کتاب های تاپ شیمی -شبیه سازی کنکور و نانو فناوری

۶-مولف مقالات معتبر داخلی و خارجی

۷-انتشار مقاله معتبر بین المللی با عنوان SHAP MEMORY ALLOYS

مشخصه های تدریس استاد علی سلوکی

درس شیمی از دو بخش مسائل و مفاهیم تشکیل شده به همین دلیل ماهیت حفظیاتی -مفهومی و محاسباتی دارد که بیشترین بخش مشکلات دانش آموزان و داوطلبان مربوط به بخش محاسبات است و به دلیل استفاده از روش های یادگیری غلط سنتی و منسوخ به این مشکل بر می خورند .

در قدم اول:دانش آموز باید سراغ آموزش مفهمومی وعمقی برود و از روش حفظیاتی که فقط منجر به اتلاف زمان می شود خود داری بکند و برای یاد گیری درست درس شیمی باید از منابعی که او را بدون فوت وقت به هدف برساند استفاده کند .

استاد علی سلوکی در ضبط جدید آموزش و تدریس درس شیمی در کنار استاد عبد الرضا منتظری بنیان گذار موسسه حرف آخر بصورت آموزش تعاملی نخست مفاهیم شیمی را با انرژی بالا کامل بصورت مفعومی و عمقی درسنامه را تدریس کرده اند که تمامی مباحث از پایه برای دانش آموزان و داوطلبان توضیح داده می شود تا بتوانند هم در آزمون های تشریحی و هم در آزمون کنکور موفق به کسب بهترین  نتیجه شود.

در بخش دوم:مسائل شیمی از راهکارهای سریع محاسباتی بدون نیاز به حفظ کردن فرمول های متعدد استفاده کرده اند و با ارائه الگو و نقشه راه دانش آموزان و داوطلابان را کمک می کند تا هم مفاهیم و حفظیات را به راحتی یاد بگیرند و هم مسائل حیاتی را بدون نیاز به حفظ فرمول پاسخ  برساند.

در بخش سوم :راهکار های سریع تست زنی را آموزش می دهند که این راهکارها باعث میشود که دانش آموز در کمتر از ۲۰ ثانیه پاسخ هر تست را پیدا کند.

بخش چهارم:تست های آموزشی -تالیفی-سراسری را به مقدار قابل توجهی به منظور تثبیت مطالب حل و تحلیل می کنند و همین طور به دانش آموزان اجازه محک می دهند که سطح یادگیری خود را بسنجند .

 

 

استاد یوسفیان پور

درس دین و زندگی با درصد ۱۰۰ را توسط استاد یوسفیان پور تجربه کنید ، استاد یوسفیان پور جزو رتبه برتری های کشور و همچنین کسب درصد ۱۰۰ در درس دین و زندگی راه های آسان و حرفه ای برای رسیدن به نقطه دلخواه در این درس مسلط بوده و تجارب خود را در اختیار شما داوطلبین عزیز در پکیج های موسسه حرف آخر قرار می دهد.

استاد محسن منتظری

استاد منتظری

درس ادبیات جرو دروس عمومی، از حساس ترین دروس با ضریب بالای خود می تواند در روحیه داوطلبین تأثیر بسزایی داشته باشد . موسسه حرف آخر برای تدریس ادبیات حرف آخر خود از تجارب استاد محسن منتظری برترین استاد درس ادبیات استفاده کرده است. تا بهترین خدمات با بازدهی بالا و نتیجه بخش را در پکیج ها در اختیار شما داوطلبین عزیز می گذارند. 

بیوگرافی استاد واعظی

استاد واعظی

استاد درس عربی، عربی جزو دروسی است که مطالعه آن همیشه به حاشیه رفته و کنار گذاشته می شود دقیقا همانند درس زبان انگلیسی اما با روش ها و متد آموزشی قوی استاد واعظی در پکیج های عربی حرف آخر این مشکلات هموار شده و دانش آموزان می توانند براحتی درصد مطلوب خود را کسب کنند.

استاد واعضی دارای کارشناسی ارشد ریبان و ادبیات عربی از دانشگاه بین المللی علامه طباطبایی می باشد به توجه به استعداد و نبوغ بالای استاد واعظی در مباحث عربی دانش آموزان می توانند بدون دغدغه به راحتی بخش های مختلف عربی را بخوانند.


بیوگرافی اساتید موسسه حرف آخر

بیوگرافی تعدادی از اساتید بزرگوار موسسه حرف آخر در این مقاله برای شما عزیزان ارائه شد هدف از این مقاله آشنایی بیشتر شما با اساتید مجرب این موسسه بود برای مشاهده قیمت محصولات حرف آخر و مشاوره رایگان با مشاور برتر موسسه حرف آخر  تماس حاصل فرمائید.

دانش آموزان برای اطلاعات بیشتر و همچنین نظرات در مورد حرف آخر می توانند وارد مقاله شوند و یا با شماره های زیر تماس حاصل نمایند.

شماره تماس ۰۹۱۹۰۹۷۳۱۶۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست