فیزیک سینماتیک از دروس در کنکور سراسری می باشد، که مبحث سینماتیک حدودا ۳ یا ۴ سوال از کل سوالات فیزیک را دربر می گیرد. مبحث سینماتیک شامل ۳۰ تا ۵۰ تکنیک و فرمول می باشد.

فیزیک سینماتیک حرف آخر

با مراجعه به پکیج استاد کامیار مشاهده خواهید کرد که از یک فرمول هم برای حل سوالات استفاده نکرده است. ضریب درس فیزیک در کنکور، ۲ می باشد.

داوطلبانی که از استفاده فرمول های طولانی و گمراه کننده خسته شده اند یا مطالب را به خوبی یاد نگرفته اند، تا دیر نشده باید راه حلی برای این مشکل پیدا کنند ، مطالعه و یادگیری را به روش دیگری شروع کنند تا از رقبای خود عقب نمانند و نتیجه خوب و رضایت بخشی را بگیرند.
استاد کامیار توسط الگوی نمودار v-t بخش فیزیک سینماتیک را آموزش داده و کمتر از ۵۰ ثانیه سوالات مربوط به این بخش را پاسخ می دهد. داوطلبانی که این پکیج را تهیه کنند می توانند نه مطالب مربوط به فیزیک سینماتیک بلکه تمام مطالب فیزیک و مهارت تست زنی را در زمان اندک و براحتی بدون هیچ گمراهی آموزش ببینند.

فیزیک سینماتیک حرف آخر

فیزیک سینماتیک حرف آخر

یکی از نکات مهم در کنکور روش تست زنی سریع می باشد. با توجه به راهنمایی های ما دیگر از تست زدن خسته و کسل نمی شوید و تست زنی برایتان لذت بخش هم می باشد. این گونه راه رسیدن به موفقیت برایتان هموار می شود.
فیزیک سینماتیک از مباحث پیچیده و پر فرمول می باشد که بسیاری از داوطلبان از آن فراری می باشند. با استفاده از فرمول v-t که استاد کامیار ارائه داده است می توانید تمام تست های مربوط به سینماتیک را در زمان اندک و براحتی پاسخگو باشید، بطوری که برای خودتان هم غیر قابل باور می باشد.

فیزیک سینماتیک حرف آخر

استاد کامیار از روش الگوسازی برای آموزش استفاده کرده است، استفاده از این روش باعث می شود مطالب مدت زیادی در مغز بماند. این امر کمک زیادی به داوطلبان برای حل تست های سینماتیک می کند.

روش مطالعه درس فیزیک

پیش خوانی : قبل از اینکه در کلاس حضور پیدا کنید درس را پیش خوانی کنید، باعث می شود نکات آن فصل را به خوبی یاد بگیرید و درک کنید. هنگام پیش خوانی نیازی نیست درس مورد نظر را عمیق بخوانید.

بصورت روزنامه وار کفایت می کند. بسیاری از داوطلبان به این نکته توجهی ندارند غافل از اینکه تاثیر زیادی در یادگیری ، فهم و درک درس خواهد داشت. حداکثر وقتی که از شما میگیرد ۱۵ دقیقه می باشد.
تست زنی : بعد از گذراندن کلاس می توانید در منزل شروع به تست زنی کنید، البته بعد از حل تمرین های کتاب. در رابطه با تست زنی توصیه می کنیم تست های کنکور سراسری سال های قبل و تست های تالیفی را امتحان کنید.

بهتر است به جای خرید کتاب های مختلف تست زنی و کمک آموزشی که جزء گمراهی چیزی برای شما ندارد، پکیج آموزشی فیزیک سینماتیک استاد کامیار را خریداری کنید که یک منبع جامع و کاربردی می باشد.
خلاصه نویسی : پس از تست زنی و تسلط کامل به درس مورد نظر چکیده ای از مطالب خوانده شده تهیه کنید. تهیه خلاصه نویسی به شما کمک میکند تا براحتی بتوانید نکات مهم و فرمول ها را چندین بار مرور کنید.
سرعت عمل : با انجام تست زنی و خلاصه نویسی سرعت عمل شما افزایش پیدا میکند. توصیه می کنم تست زنی را روزانه یا حداقل یک روز در میان انجام دهید، تا هم با سوالات کنکوری آشنا شوید هم دقت و سرعت عملتان افزایش پیدا کند، هم چنین باعث مرور نکات و فرمول ها می شود.
داوطلبانی که کنکور تجربی شرکت می کنند باید درصد خوبی را در فیزیک کسب کنند تا در رشته های پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی قبول شوند.
مباحث مهم فیزیک در کنکور سراسری تجربی

  1. آینه و عدسی ها (۳ تست)
  2. بردار (۱ تست)
  3. الکتریسته ساکن (۱ تست)
  4. الکترو مغناطیس (۲ تست)
  5. موج مکانیکی (۲ تا ۴ تست)
  6. چهار فصل پیش دو (۴ تا ۵ تست)
  7. گرما و قانون گازها (۳ تست)

با استفاده از پکیج  آموزشی حرف آخر استاد کامیار روش حل فرمولی فیزیک سینماتیک را دور بزنید.

DVD1 :
جلسه ۱: مفاهیم اولیه سینماتیک
DVD2 :
جلسه ۲: مفهوم سرعت
DVD3 :
جلسه ۳: سطح زیر نمودار سرعت زمان
DVD4 :
جلسه ۴: حرکت یکنواخت، سرعت نسبی
DVD5 :
جلسه ۵: حرکت با شتاب ثابت
DVD 6 :
جلسه ۶: سقوط آزاد (۱)
DVD7 :
جلسه ۷: سقوط آزاد (۲)
DVD 8 :
جلسه ۸: حرکت در دو بعد

چنانچه در خرید محصولات حرف آخر نیاز به راهنمایی دارید، همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست