قرابت معنایی یکی از مباحث مهم در آزمون کنکور سراسری می باشد و دربین تمامی مباحث درسی بیش ترین درصد را به خود اختصاص داده است .۴۰ درصد از سوالات آزمون کنکور سراسری مربوط به بخش قرابت معنایی درس ادبیات می باشد.

قرابت معنایی حرف آخر

اکثر دانش آموزان رشته های ریاضی و تجربی و حتی سایر رشته ها با درس ادبیات ارتباط خوبی برقرارنمی کنند .ادبیات در آزمون کنکور سراسری تنها درسی می باشد که آمار خوبی ندارد و کم تر کسی در کنکور از این درس درصد ۱۰۰ را کسب کرده است . دلیل اصلی آمار پایین درس ادبیات در آزمون کنکور سراسری وجود نکات ریز و تله های زیادی است

که معمولا طراحان سوالات آزمون سراسری کنکور از طریق آن داوطلبان را به چالش می کشند .درکنکور جای کوچک ترین اشتباه برای پاسخ به بخش قرابت معنایی وجود ندارد و با اشتباه کوچک در شمارش تعدا واج و قرابت معنایی سبب پاسخ اشتباه سوال مطرح شده می شود .

قرابت معنایی حرف آخر
موسسه حرف آخر با بکارگیری استادهای باتجربه و ماهر در زمینه های مختلف درسی توانسته است استرس و اشتباهات دانش آموزان را با تهیه پکیج های آموزشی که به صورت دی وی دی هایی دراختیار داوطلبان قرار می گیرد به حداقل برساند .

درس ادبیات یکی از دروس عمومی بسیار مهم در آزمون کنکورسراسری می باشد که بیش ترین ضریب را به خود اختصاص داده است . در حقیقت درس ادبیات چالش بزرگی است بین کسانی که می خواهند بهترین رتبه را در کنکور کسب کنند .

قرابت معنایی حرف آخر

در موسسه حرف آخر درس ادبیات توسط استاد گرانقدر جناب آقای محسن منتظری تدریس می شود . با تهیه دی وی دی های آموزشی درس ادبیات که توسط استاد محسن منتظری تدریس شده است دیگر جای نگرانی برای خواندن و یادگیری مطالب مهم ادبیات باقی نمانده و با مطالعه دقیق و مرور دوباره نکات گفته شده توسط استاد منتظری می توانید درصد بالای ۸۰ را از درس ادبیات در آزمون کنکور سراسری کسب نمایید .

در قرابت معنایی حرف آخر تمامی نکات و دام های تستی را به طور کامل برای دانش آموزان توسط آقای منتظری به روش تصویرسازی و الگوبرداری مناسب آموزش داده می شود . در پکیج آموزشی قرابت معنایی موسسه حرف آخر رویکرد مواجه شدن داوطلبان با انواع تست های قرابت معنایی را در کوتاه ترین زمان ممکن آموزش می دهد .

ویژگی های پکیج آموزشی قرابت معنایی حرف آخر

بررسی تمامی دام های تستی قرابت معنایی در آزمون کنکور سراسری
دسته بندی مفاهیم کلی ادبیات جهت دسترسی سریع به آن در ذهن داوطلبان
به منظور تکرار و تمرین زیاد مطالب حل ۳۰۰ تست در پکیج وجود دارد
آموزش الگوهای یادگیری مفهومی از طریق خواندن شعرهای کتاب ادبیات
آموزش الگوهای به منظور پاسخ به سوالات سخت در کنکور سراسری
روش صحیح خواندن شعر و بالابردن سرعت خوانایی و درک مفاهیم قرابت معنایی
ارائه تست های هدفمند برای دانش آموزان بعد ازهر دوره به منظور درک عمیق مطالب آموزش
مهم ترین ویژگی استفاده از پکیج آموزشی قرابت معنایی موسسه حرف آخر که توسط استاد محسن منتظری تدریس شده است استفاده از الگوهای تصویری و زنجیرکردن مفاهیم درسی باهم با استفاده از روش شخصیت پردازی به منظور درک بهتر و افزایش ماندگاری در ذهن داوطلبان می باشد .

هم چنین در این پکیج به بررسی تله های تستی کنکور می پردازد و نحوه برخورد با سوال های با حجم زیاد را به شما اموزش می دهند .پوشش کامل مفاهیم کتاب و آموزش چگونگی رویارویی با انواع تیپ بندی سوالات در کنکور سراسری . داوطلبان آزمون کنکور سراسری با استفاده از این پکیج آموزشی می توانند در کوتاه ترین زمان تمامی مطالب مهم و نکات کلیدی تست های کنکور را یاد بگیرند

و مهارت های لازم را برای پاسخ گویی به سوالات درست به دست آورند .موسسه حرف آخر با ارائه این بسته های آموزشی علاوه بر تدریس دروس مختلف توسط استادهای عالی رتبه کشور، برای داوطلبان کنکور سراسری خدمات مشاوره ای و برنامه ریزی های لازم را انجام می دهد .
با مطالعه پک آموزشی قرابت معنایی حرف آخر مطمئنا درصد خوبی را در کنکور سراسری کسب خواهید کرد.

پکیج آموزشی قرابت معنایی استاد محسن منتظری :

DVD1
جلسه۱: خدا قسمت اول
DVD2:
خدا قسمت دوم
عشق قسمت اول
عشق قسمت دوم
DVD3:
عشق ادامه قسمت دوم
اخلاق (۱)قسمت اول
DVD4:
اخلاق (۱) قسمت دوم
اخلاق (۲) قسمت اول
DVD5:
اخلاق (۲)قسمت دوم
DVD6:
اخلاق (۲)قسمت سوم
DVD7:
واقعیت ها قسمت اول
DVD8:
واقعیت ها قسمت دوم

چنانچه در خرید محصولات حرف آخر نیاز به راهنمایی دارید، همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست