فیزیک سال سوم ( مدار و مغناطیس و الکترومغناطیس )یکی از مهمترین مباحث درس فیزیک می باشد که میتوان به آن اشاره کنیم که اکثر دانش آموزان نسبت به این بخش از فیزیک ذهنیت خوبی ندارند و ازتباط خوبی برقرارنمی کنند موسسه حرف آخر بهترین و کامل ترین پکیج فیزیک سال سوم را با تضمین یادگیری کامل شما ارائه کرده است

فیزیک سال سوم ( مدار و مغناطیس و الکترومغناطیس )

در آزمون کنکور سراسری از این بخش ها برای داوطلبان رشته ریاضی ۱۳ سوال و هم چنین برای داوطلبان رشته تجربی ۸ سوال طراحی می شود. برای رشته ریاضی درس فیزیک در آزمون کنکور سراسری ضریب ۴ را دارد اما برای رشته تجربی ضریب ۲ را به همراه دارد و چون اکثر دانش آموزان در این درس مشکل دارند اغلب در آزمون کنکور سراسری درصد های کمتری را کسب می کنند .

فیزیک سال سوم ( مدار و مغناطیس و الکترومغناطیس )

با این توضیحات به این نتیجه می رسیم که در درس فیزیک با توجه به تعداد سوال های طرح شده از بخش الکتریسیته جاری،القا،مغناطیس لازم است دانش آموزان از حذف این بخش خودداری کنند وخواندن این بخش ها را جدی بگیرند.

یکی از ویژگی های فیزیک سال سوم ( مدار و مغناطیس و الکترومغناطیس )

یکی از ویژگی های خوب درس فیزیک برای دانش آموزان این است که می توانند هر قسمت از درس فیزیک را به طور جداگانه مطالعه کنند زیرا درس فیزیک مانند درس زیست شناسی برای رشته تجربی و دروس ریاضی برای رشته ریاضی مباحث و بخش های پیوسته ندارد .

به عنوان مثال برای درس ریاضی چنان چه بخواهید مبحث مشتق را یاد بگیرید ابتدا باید توابع ، نمودارشناسی و حد و معادلات، مثلثات را مطالعه کرده باشید و حتی برای زیست شناسی نیز به همین صورت می باشد اما برای درس فیزیک به دلیل پیوسته نبودن مباحث می توان هر بخش از کتاب را به صورت جداگانه مطالعه کرد .
در بخش الکتریسیته جاری ( مدارالکتریکی ) درس فیزیک که از دید دانش آموزان بسیار بخش سختی می باشد برای حل سوال های این قسمت باید از لحاظ تحلیل قوی باشید و مسائل را با دید مهندسی پاسخ دهید .

در آزمون کنکور برای رشته ریاضی ۴ سوال مطرح می شود که بسیار سخت می باشد .اگر دانش آموزان این بخش را به صورت مفهومی مطالعه کنند می توانند به راحتی به سوالات آزمون پاسخ درست بدهند.

مباحث فیزیک سال سوم ( مدار و مغناطیس و الکترومغناطیس )

یکی از ساده ترین مباحث فیزیک سال سوم در آزمون کنکور سراسری بخش مغناطیس می باشد که برای رشته ریاضی معمولا ۲ سوال و برای رشته تجربی ۱سوال می آید .چنان چه دانش آموزان این بخش را با دقت مطالعه کرده باشند خیلی راحت می توانند سوالات مربوط به این قسمت را پاسخ صحیح بدهند .

بخش القای الکترومغناطیس یکی از قسمت های سخت فیزیک سال سوم محسوب می شود که معمولا برای دانش آموزان به دلیل وجود قانون های لنز ، فارادی و.. گیج کننده است .

برای رشته ریاضی از این قسمت معمولا ۲ سوال طرح می شود که یکی مربوط به قانون لنز می باشد. در رشته تجربی از القای مغناطیس و مغناطیس تنها ۲ سوال مطرح می شود . با مطالعه دقیق و مفهومی این بخش از فیزیک می توانید به راحتی در آزمون کنکور به سوالات پاسخ صحیح بدهید.
مغناطیس بخش خاصی از فیزیک سال سوم است که آموزش آن معمولا بر پایه فرمول وایجاد رابطه انجام می شود.اما دربسته های آموزشی موسسه حرف آخر بدون هیچ فرمولی سوالات این بخش در یک چشم به هم زدن پاسخ داده می شود زیرا جواب تست در دل سوال نهفته است .

در این بسته آموزشی به بررسی کلیه آزمون های کنکور سراسری سال قبل می پردازیم و با آموزش نکات و توصیه های لازم دانش آموزان را برای رویارویی با سوالات سخت این بخش آماده می کنیم. تدریس این بخش از فیزیک سال سوم برعهده استاد پیمان کامیار قرار دارد و ایشان با روش نوین خود توانسته است به بهترین شکل ممکن این بخش از فیزیک را به دانش آموزان آموزش دهد .
موسسه حرف آخر پکیج آموزشی فیزیک را برای بخش الکتریسیته جاری، مغناطیس ، القا با تدریس عالی استاد جناب آقای پیمان کامیار در ۱۰ حلقه دی وی دی که شامل ۱۵ ساعت تدریس می باشد برای شما دانش آموزان تهیه کرده است . با خرید این بسته آموزشی و مطالعه دقیق آن می توانید حداقل ۵ تا ۶ سوال از کنکور سراسری را پاسخ درست دهید . و هم چنین از خدمات مشاوره ای ما استفاده کنید .

پکیج آموزشی فیزیک سال سوم  ( مدار و مغناطیس و الکترومغناطیس ) حرف آخر شامل :

DVD1:
الکتریسیته جاری ۱
DVD2:
الکتریسیته جاری ۲
DVD3:
الکتریسیته جاری ۳
DVD4:
الکتریسیته جاری ۴
DVD5:
الکتریسیته جاری ۵
DVD6:
الکتریسیته جاری ۶
DVD7:
مغناطیس۱
DVD8:
مغناطیس۲
DVD9:
القای الکترومغناطیس۱
DVD10:
القای الکترومغناطیس ۲
چنانچه در خرید محصولات حرف آخر نیاز به راهنمایی دارید، همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

شماره تماس :۰۹۱۹۰۹۷۳۱۶۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست