دین و زندگی سال سوم حرف آخر یکی از مهم ترین درس های کنکور سراسری است که در تمامی رشته ها دارای ضریب ۳ بوده و جزء درس هایی است که معمولا دانش آموزان درصد خوبی را درآن کسب می کنند .

تعداد سوال های مربوط به درس دین و زندگی در کنکور سراسری ۲۵ تست بوده که از بین این تست ها ۹ مورد آن مربوط به درس دین و زندگی سال سوم دبیرستان بوده و ۷ تست آن از کتاب دین و زندگی پیش دانشگاهی و۹ تست دیگر از کتاب دین و زندگی سال دوم دبیرستان می باشد.

دین و زندگی سال سوم حرف آخر

طراحان سوالات درس دین و زندگی کنکور سراسری بیشترتمرکز خود را روی دروس ابتدایی ۱ تا ۸ دین و زندگی سال سوم دبیرستان قرار داده اند، به گونه ای که شانس آمدن دو تست از این دروس یاد شده درکنکورسراسری وجود دارد ، هم چنین توجه آن ها به آیات قرآنی و پیام وارتباطی که این آیات با متن قبل و بعد خود دارند، بیشتر است .

رمز موفقیت اکثر افرادی که توانسته اند درس دین و زندگی را در آزمون کنکور سراسری درصد بالا بزنند ، مطالعه دقیق و درست مطالب که با هربار خواندن درس نکات مفهومی و مهمی را متوجه شده اند والگوسازی های تصویری و روش های درست تست زنی از مواردی بوده که داوطلبان با رعایت آن ها برای کسب رتبه بالا در این درس موفق شده اند .
بیش از ۵۰ درصد سوالات درس دین و زندگی در کنکور مربوط به آیات قرآنی موجود در آن می باشد .دین و زندگی در بین دروس عمومی بعد از ادبیات در کنکور سراسری از ضریب بالایی برخوردار بوده ، اگر می خواهید در کنکور رتبه خوبی را کسب کنید و در رقابت رشته های خوب در کنکور قرار بگیرید، باید درصد بالای هشتاد را داشته باشید.

دین و زندگی سال سوم حرف آخر

دین و زندگی سال سوم حرف آخر

پس با این توضیحات حتما درس دین و زندگی راجدی بگیرید وبیشتروقت خود را برای مرور و خواندن نکات مهم و تست های آن در دوران کنکور خود قرار دهید. مشکل اساسی دانش آموزان یادگیری مفاهیم آیات و ارتباط و پیام آن ها با متن های قبل و بعد درس می باشد . برای خواندن درس دین و زندگی در کنکور سراسری ابتدا باید مفهوم درس را درک کنید و پس ازآن شروع به خواندن معانی آیات کرده و ارتباط آن ها را با متن درس پیدا کنید واز نکات لازم یادداشت مختصری بردارید.

هرساله بین داوطلبان کنکور سراسری برای رسیدن به رشته های مطرح و دانشگاه های معتبر و خوب کشور به دلیل مفهومی تر شدن سوالات کنکوررقابت بیشتر می شود. درزمینه کنکور سراسری موسسات مختلفی با تبلیغات گسترده فعالیت می کنند که این باعث نگرانی و سردرگمی دانش آموزان شده چرا که باید مسیر درست را برای رسیدن به هدف خود انتخاب کنند.

دین و زندگی سال سوم حرف آخر

موسسه حرف آخر با انتشار مجموعه های کامل دین و زندگی نگرانی دانش آموزان و روش های اشتباه تدریس و مطالعه این درس عمومی مهم در کنکور سراسری را به پایان رسانده است. موسسه حرف آخر برای شما مسیر کنکور را آسان تر می کند.
یکی از بهترین روش های تدریس درس دین وزندگی سال سوم توسط استاد یوسفیان پوردرموسسه حرف آخر به صورت دی وی دی های آموزشی قابل دسترس می باشد .

استاد یوسفیان پور با استفاده از روش های الگوسازی مطالب و کدگزاری های مفید به دانش آموزان آموزش های لازم را داده و با این روش می توانید تمامی تست های درس دین و زندگی سال سوم را به درستی پاسخ دهید. فیلم آموزشی درس دین و زندگی سال سوم دارای نکات مفید و مورد نیاز کنکور بوده که با کم ترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید این مطالب را فراگیرید

و با خرید این مجموعه علاوه بر یادگیری روش تست زنی و الگوسازی برای حل تست های کنکور می توانید از مشاوره های خوب اساتید تراز اول کشور و رتبه های برتر کنکورهای سراسری بهرمند شوید .

تمام درس های دین و زندگی سال سوم دبیرستان در ۶ ساعت تدریس شده و همه آیات به صورت داستان برای یادگیری هرچه سریع تر مطالب برای داوطلبان بیان شده است .

حرف آخر درباره جمع بندی درس دین و زندگی سال سوم در کنکور سراسری این است که برنامه منظمی برای مرور و خواندن نکات لازم داشته باشید ، تست هایی را که غلط زده اید را تحلیل کنید ، برای موفقیت در این درس بهتر است متن و آیات آن را به صورت مفهومی مطالعه کنید .
دین و زندگی سوم حرف آخر شامل ۹ حلقه دی وی دی می باشد و در ۲۰ ساعت تدریس شده است
دی وی دی اول:
هدایت-درس ۱
دی وی دی دوم:
نبوت و امامت-درس ۴
دی وی دی سوم:
نبوت و امامت-درس ۲و۳
دی وی دی چهارم:
نبوت و امامت-درس ۵و ۷
دی وی دی پنجم:
نبوت و امامت-درس۸
دی وی دی ششم:
نبوت و امامت-درس ۹ و ۱۱
دی وی دی هفتم:
نبوت و امامت-درس ۱۰ و ۱۲
دی وی دی هشتم:
عزت و ذلت-درس ۱۳
دی وی دی نهم:
ازدواج-درس ۱۴ و ۱۵ و ۱۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست