درس دین و زندگی در آزمون کنکور سراسری  در بین دروس عمومی به دلیل دارا بودن ضریب ۳ اهمیت بالایی را دارد و در آزمون سراسری ۲۵ سوال از تست های مربوط به درس عمومی را شامل می شود .

دین و زندگی سال چهارم حرف آخر

درصد بالا و مثبت زدن در دروس عمومی روحیه داوطلب را برای رقابت در رتبه های برتر کشور بالا می برد. درس دین و زندگی جزء درس هایی است که با زدن درصد بالای هشتاد تاثیرمثبتی در کنکور برای دانش آموزان خواهد داشت . درس دین و زندگی شاید برای اکثر دانش آموزان درسی ساده به نظر برسد.

اما درحالی که دین و زندگی به دلیل وجود متن های طولانی ، آیات فراوان و پیام آیه و تفاسیر آن ها جزء دروس پرحجم و بسیار مشکل می باشد و یادگیری و فهم آن برای اغلب دانش آموزان بخاطر فرار بودن مطالب کمی سخت می شود . درس دین و زندگی به خاطر ظاهری ساده بسیار گول زننده بوده و طراحان سوالات کنکور بیشتر به طرح سوال های مفهومی از این درس می پردازند .

دین و زندگی سال چهارم حرف آخر

دین و زندگی سال چهارم حرف آخر

سوالات درس دین و زندگی از بخش آیات و متن درس توسط اساتید برجسته کنکور مطرح می شود . در کنکور سراسری برای درس دین و زندگی با طرح تست های مفهومی آیات با متن درس اغلب باعث سردرگمی داوطلبان سرجلسه آزمون سراسری می شود.

داوطلبان گروه های ریاضی و تجربی براین باوراند که درس دین و زندگی به دلیل حفظی بودن آن می توانند درآزمون کنکور درصد بالایی را از آن کسب کنند، در صورتی که با بررسی های انجام شده بر روی تست های آزمون های سراسری سال های گذشته

به این نتیجه رسیده اند که طراحی تست های مفهومی و ترکیبی از آیات و متن درس دین و زندگی کار را برای داوطلبان بسیار سخت کرده است و داوطلبین باید به مطالعه دقیق و مفهمومی این درس بپردازند تا بتوانند به راحتی تست های مربوط به این درس را در آزمون جواب بدهند.
درس دین و زندگی سال چهارم حرف آخر همانند دین و زندگی سال های دوم و سوم دبیرستان طبق الگوهای خاص در موسسه حرف آخر تدریس می شود .

داوطلبان آزمون سراسری با استفاده از این الگوها می توانند تمامی مباحث مفهومی و مهم و کاربردی درس دین و زندگی را به خوبی یادبگیرند و بدون فراموش کردن آن ها در آزمون بهترین نتیجه را کسب کنند . آموزش درس دین وزندگی در موسسه حرف آخر طبق الگوی خاص و طلایی باعث تقویت حافظه بلند مدت داوطلبان و هم چنین تقویت حافظه تصویری آن ها را به همراه خواهد داشت .

دانش آموزان داوطلب در آزمون سراسری می توانند با تکیه بر تلاش خود و استفاده از روش های تدریس درس دین و زندگی سال چهارم توسط استاد یوسفیان پور به همه تست های آزمون سراسری پاسخ درست بدهند .
استاد یوسفیان پور برای درس دین و زندگی الگوهای طلایی را ابداع کرده اند که درکوتاه ترین زمان داوطلبان بیشترین بازدهی را در این درس داشته باشند.

با ابداع این روش از تدریس و استفاده از الگوهای طلایی و پرکاربرد توسط استاد گرانقدریوسفیان پور روش های سنتی خواندن درس دین و زندگی به مرور منسوخ شده اند .

درس های ابتدایی دین و زندگی سال چهارم به خصوص دروس ۳ و۶ و ۷ در آزمون سراسری اهمیت زیادی دارد و به خاطر طرح سوالات مختلف ومفهومی این درس داوطلبین باید به دنبال راه هایی باشند تا تسلط خود را بر روی این درس بیشتر کنند.

درکنکور از دروس دین و زندگی سال چهارم هفت تست مطرح می شود و چون درس دین و زندگی در آزمون کنکور نقش مهمی در قبولی دانشگاه و رتبه مورد نظر ایفا می کند ، ضروریست که مطالعه آن را جدی بگیریم.

اما پیشنهاد ما در موسسه حرف آخر استفاده از دی وی دی های تدریس درس دین و زندگی آقای یوسفیان پور دراین مجموعه می باشد .

با خرید فیلم های آموزشی درس دین و زندگی سال چهارم از تدریس فوق العاده استاد یوسفیان پور بهره مند شوید و با پرداخت کم ترین هزینه در کوتاه ترین زمان ممکن ، مفیدترین مطالب درس دین و زندگی را یاد بگیرید و با کمک آن تست های آزمون سراسری را پاسخ صحیح دهید هم چنین با خرید این پک های آموزشی حرف آخر از ارائه مشاوره اساتید برتر کشور و رتبه های تراز اول کنکور بهره مند شوید .

چنانچه در خرید محصولات حرف آخر نیاز به راهنمایی دارید، همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست