پکیج محاسبات محصولی است از موسسه کنکوری حرف آخر،که توسط استاد عبدالرضا منتظری و استاد صیاد تدریس شده است.

پکیج محاسبات – محاسبات منتظری

این محصول که محاسبات شیمی نامیده شده است و به محاسبات منتظری هم معروف می باشد.

کاربرد آن در درس شیمی احساس می شود چون درس شیمی برای رشته های تجربی و ریاضی اختصاصی به شمار می آید و در رتبه و تراز دانش آموز در کنکور تاثیر بسزایی دارد.

محاسبات شیمی
محاسبات شیمی

پکیج محاسبات – پکیج رایگان محاسبات – محاسبات منتظری

پکیج محاسبات شیمی استاد منتظری چگونه به دانش آموزان کمک میکند؟

همانطور که می دانید درس شیمی از جمله درس های تخصصی است که کاربرد فرمول و تکنیک به وفور درآن دیده می شود و حل کردن اکثر مسائل شیمی مستلزم استفاده از فرمول ها و تکنیک های مختلف محاسباتی می باشد.

و دانش آموز باید این روشهای محاسباتی را به حافظه بسپارد اما آیا حفظ کردن این حجمه از فرمول ها برای دانش آموز به صرفه است یا خیر؟

در جواب این سوال باید بگویم که حفظ کردن فرمول نه تنها به صرفه نیست بلکه باعث می شود دانش آموز بعضی از فرمول ها را سر جلسه کنکور ازیاد ببرد و یا در محاسبات دچار تردید و اشتباه شود و به جواب درست دست پیدا نکند.

به همین دلیل برای  رفع این مشکل عظیم استاد عبدالرضا منتظری و استاد صیاد پکیج محاسبات شیمی را به تحریر در آورده اند و آن را بصورت دی وی دی تدریس و در اختیار دانش آموزان عزیز قرار داده اند.

لازم بذکر است موسسه کنکوری حرف آخر پکیج محاسبات شیمی را بصورت رایگان در اختیار دانش آموزان قرار می دهد. و آن ها می توانند با دانلود رایگان این پکیج از آن استفاده کنند.

پکیج محاسبات – پکیج رایگان محاسبات – محاسبات منتظری

همانطور که می دانید درس شیمی که توسط غلامحسین شیروانی تدریس شده است از مفاهیم و مسائل شیمی تشکیل شده است که دارای فرمول های گوناگون و مختلفی می باشد.

که دانش آموزان با معدل بالا هم ازحل کردن آن عاجز و ناتوانند ودر محاسبات استکیومتری دچار اشتباه می شوند. اما محاسبات منتظری این مشکل را از سر راه برداشته است و با استفاده از الگوهای ماشینی و روشهای میانبر در کوتاهترین زمان ممکنه و در عرض ۱۰ ثانیه بزرگترین ضرب و تقسیم اعشاری را به جواب می رساند.

که معروف ترین و مهمترین روش آن روش معکوس منتظری می باشد که از روش های سریع محاسبات استاد منتظری می باشد.

پکیج محاسبات – پکیج رایگان محاسبات – محاسبات منتظری

که شما با دیدن آن دود از سرتان بلند می شود چون بزرگترین محاسباتی که زمانی از حل کردن آن عاجز بودیم و با ماشین حساب آن را محاسبه می کردیم را برای ما آسان کرده است.

و بزرگترین ضرب و تقسیم هایی را که ماشین حساب از محاسبه آن عاجز است را درحدود ۱۰ ثانیه از روش معکوس منتظری حل می کند.

دوستان عزیز این چیزی که به شما گفته ام را باید بصورت یک اختراع مخصوص استاد علیرضا منتظری از نوابغ علم ریاضی ثبت کرد چون واقعا شاهکاری انجام داده اند که هیچ کس باورش نمی شود که که کابوس همه دانش آموزان بدست استاد منتظری مهار شده باشد.

پکیج محاسبات – پکیج رایگان محاسبات – محاسبات منتظری

در روش اول و جلسه اول استاد منتظری روش معکوس منتظری که مهم ترین و پرکاربردی ترین روش محاسباتی می باشد را تدریس می کند. در جلسه دوم استاد روش فشرده منفی صیادش را برای دانش آموزان توضیح می دهد.

درجلسه سوم روش فشرده مثبت در مکان توضیح داده می شود. و جلسه چهارم روش دلتا را مشاهده خواهیم کرد.

و با اتمام این چهار جلسه و تسلط کامل بر آن شما دانش آموزان هرسوالی را با هر تعداد رقم می توانید در زیر ۱۰ ثانیه حل کنید. و درس شیمی را با درصد بالایی پاس کنید.

اما آیا پکیج محاسبات شیمی منتظری فقط برای درس شیمی کاربرد دارد یا برای سایر درسهای محاسباتی می شود از آن استفاده کرد؟

پکیج محاسبات – پکیج رایگان محاسبات – محاسبات منتظری

پکیج محاسبات تنها برای درس شیمی نیست و در درسهای تخصص غیر از شیمی همانطورکه میدانید درسهایی مانند فیزیک – ریاضی – هندسه و زیست هم ازجمله درسهایی هستند که بصورت فراوان در آن از ضرب و تقسیم و… استفاده می شود و دانش آموزان بسیاری این درس ها را مانند و برآن مسلط هستند اما به دلیل محاسبات غلط به جواب درست نمی رسند و در نتیجه به درصد پایینی از این درس می رسند.

پس باخرید این پکیج از حرف آخر دیگر نگران ضرب و تقسیم های اعشاری و طویل نباشید و با خیال هرچه راحت تر به سراغ سوالات کنکوری بروید و با محاسبات سریع منتظری ازحل سوالات کنکور لذت ببرید.

پکیج محاسبات – پکیج رایگان محاسبات – محاسبات منتظری

موسسه حرف آخر استاد منتظری از دانش آموزان چه میخواهد؟

استاد منتظری محاسبات سریع خود را که محاسبات شیمی نامیده می شود تحت عنوان یک هدیه ازطرف خودش به دانش آموزان عزیز هدیه می دهد و تنها انتظاری که از آنها دارد به هیچ عنوان اجازه ندهند که هیچ معلم نمایی،تحت هیچ شرایطی از این اختراع به نفع شخصی استفاده کند و آن را بنام خودش تدریس نماید.

چون محاسبات سریع منتظری و موسسه حرف آخر را با نام معکوس منتظری می شناسند. و موسسه حرف آخر در کنار محاسبات سریع منتظری پکیج ۷ الگوی زیست را هم به دانش آموزان هدیه می دهد که درمورد ۷ الگوی زیست در پست های بعدی مفصلاً توضیح خواهم داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست