باسلام

زیست شناسی حرف آخر – زیست گیاهی – زیست جانوری

دراین پست می خواهیم در مورد درس زیست شناسی برای شما دانش آموزان عزیز توضیحاتی ارائه بدهیم و در این مقاله مفصل به درس زیست شناسی رشته تجربی می پردازیم. درس زیست شناسی جامع تجربی از جمله درسهای تخصصی است که دارای ضریب ۱۲ می باشد و تاثیر گذارترین درس تخصصی کنکور برای رشته علوم تجربی می باشد که در این درس تنها ۷ درصد از دانش آموزان می توانند به درصد بالای ۵۰ برسند.

زیست شناسی

زیست شناسی حرف آخر – زیست گیاهی – زیست جانوری

زیست شناسی در کنکور جزو مهمترین دروسی می باشد که بصورت مفهومی و ترکیبی از آن سؤال طرح می شود و کنکور تجربی را با زیست شناسی آن می شناسند. بیشترین سوال ها از فصل های گردش مواد – دستگاه گوارش و دستگاه حرکتی طرح می شود حجم زیاد مطالب زیست شناسی و همچنین بحث های ترکیبی و حفظی آن سبب شده است که مطالعه این درس برای کنکور زمانبر و طاقت فرسا باشد موفقیت دردرس زیست شناسی منوط به مطالعه این درس بصورت مفهومی و مکرر می باشد و دانش آموزان علاوه بر مطالعه این درس بصورت مفهومی ، بوسیله تکرار و تمرین و استفاده از تست های سال های قبل آن را در حافظه بلند مدت خود ثبت می کنند.

لازم بذکر است دانش آموزان باید این درس را در مدت زمان محدود مطالعه، تثبیت کنند و آماده ی کنکور شوند. که با توجه به حجم زیاد این درس و پیچیدگی مطالب این کار برای بعضی از دانش آموزان غیرممکن می شود. بخاطر همین است که همه ساله عده ای انگشت شمار به درصد خوبی در این می رسند و بقیه مأیوس می شوند پس درس زیست شناسی کنکور را دست کم نگیرید و با استفاده از راه حل هایی که ما بعنوان مشاور برای شما در نظر گرفته ایم زیست شناسی کنکور را از سر راه بردارید.

زیست شناسی حرف آخر – زیست گیاهی – زیست جانوری

استاد شعبانی و استاد شاکری پکیج دیگری را تحت عنوان هفت الگوی طلایی زیست به دانش آموزان هدیه داده اند که در مقاله های بعدی به آن می پردازیم.

پکیج زیست شناسی

زیست شناسی حرف آخر – زیست گیاهی – زیست جانوری

زیست شناسی کنکور را چگونه بخوانیم و از چه منابعی استفاده کنیم؟

درس زیست شناسی کنکور دارای بخش هایی مانند زیست گیاهی – زیست جانوری و بحث ژنتیک می باشد که باید این بخش ها را منظم مطالعه کنیم و آن ها را به خوبی بیاموزیم و برای این کار نیاز به یک منبع کنکوری خوب داریم که این منبع باید دارای خصوصیات ذیل باشد :

۱.یک منبع کنکوری خوب باید در مرحله اول یک برنامه ریز منعطف و متعادل داشته باشد و این برنامه ریزی در کوتاهترین زمان ممکن بیشترین بازدهی را به دانش آموزان بدهد.

۲.یک منبع خوب باید مطالب را بصورت مفهومی و عمیق در ذهن دانش آموزان جای دهد.

اما…

چه منبعی دارای خصوصیاتی ذکرشده می باشد؟

موسسه کنکوری حرف آخر همه دروس تخصصی بخصوص درس زیست شناسی کنکور را بصورت انیمیشن و الگوسازی تدریس کرده است. واستاد رضا شعبانی و استاد شاکری و استاد هومن روان این درس را تحت عنوان زیست شناسی جامع حرف آخر برای دانش آموزان تدریس کرده اند که استاد رضا شعبانی مسئول تدریس کامل زیست، استاد شاکری مسئول حل تست ها بصورت الگو، و استاد هومن روان مسئول تدریس زیست گیاهی حرف آخر می باشد و این اساتید محترم با همکاری یکدیگر و تحت نظارت موسسه حرف آخر زیست شناسی تجربی حرف آخر را در قالب دی وی دی در ۹۸ ساعت تدریس و ارائه کرده اند.

زیست ژنتیک

زیست شناسی حرف آخر – زیست گیاهی – زیست جانوری

زیست شناسی حرف آخر یا زیست شناسی استادشعبانی بروز ترین و پیشرفته ترین آموزش زیست شناسی کنکوری را در اختیار دانش آموزان قرار داده است. و تدریس پکیج زیست حرف آخر گام به گام می باشد که به هیچ وجه از فرمول و تکنیک های مختلف و غیرکاربردی استفاده نکرده است. و بجای فرمول از الگو استفاده کرده است و درس زیست شناسی رادر ۹۸ ساعت آموزش داده است به طوری که با یادگیری این روش آموزش دانش آموزان می توانند هر سوال را زیر ۵۰ ثانیه حل کنند پس با ژنتیک حرف آخر، ژنتیک را مانند آب خوردن یاد بگیرید و برای تهیه این محصول با مشاوران مؤسسه حرف آخر تماس بگیرید.

 ۰۹۱۰۰۲۵۴۷۲۹

زیست شناسی حرف آخر – زیست گیاهی – زیست جانوری

پارادوکس زیست و نبض زیست چه نوع محصولی هستند وچه کاربردی دارند؟ کتاب پارادوکس زیستی یک کتاب کار زیست می باشد. پارادوکس زیست در دوران جمع بندی و برای مرور استفاده می شود و موسسه کنکوری حرف آخر آن را برای دوران مرور دانش آموزان طرحی نموده است.

پارادوکس زیست

دانش آموزان می توانند بصورت جداگانه با مبلغ ۲۰۰۰۰  هزار تومان آن را تهیه کنند. و می توانند برای تهیه محصولات حرف آخر و بخصوص هدایای موسسه با شماره ۰۹۱۰۰۲۵۴۷۲۹ تماس حاصل فرمایند یکی دیگر از کتاب کارهای درس زیست کتاب نبض زیست ( زیست شناسی سال دوم ) می باشد. نبض زیست توسط استاد شعبانی تدریس شده است که این کتاب الگو تا رتبه نامیده می شود. و با مبلغ ۴۰۰۰۰ تومان از موسسه حرف آخر خریداری می شود. این کتاب ۳۳۴ صفحه می باشد و هر آن چه در دی وی دی ها تدریس شده بجز دوبخش گیاهی در آن وجود دارد.

زیست شناسی حرف آخر – زیست گیاهی – زیست جانوری

این درس بدون استفاده ازفرمول بصورت بسیار زیبا برای دانش آموزان عزیز توضیح داده است به همین دلیل زیست گیاهی حرف آخر بهترین و مناسب ترین منبع کنکوری برای دانش آموزان می باشد در پکیج زیست گیاهی حرف آخر ۵۰۰  تست کارشده است. و صفر تا صد مطالب بصورت انیمیشن توضیح داده شده است در زیست گیاهی حرف آخر همه مطالب به خوبی توضیح داده شده است که شارش انرژی نمونه از اینکار می باشد.

زیست گیاهی

زیست شناسی حرف آخر – زیست گیاهی – زیست جانوری

زیست گیاهی حرف آخر در۹ دی وی دی تدوین شده است و شامل بحث های ذیل می باشد :

۱. ازمولکول تاسلول – ۲. سفری به درون سلول – ۳. انواع بافت های گیاهی – ۴. گردش مواد درگیاهان – ۵.تولید مثل درگیاهان – ۶. حرکات گروهی و شارش انرژی

زیست گیاهی حرف آخر دارای کتاب کارهای مخصوص می باشد تا دانش آموزان بعد از اتمام مطالعه با آن تمرین و تکرار داشته باشند. با زیست گیاهی حرف آخر به درصدهای بالای ۸۰ خواهید رسید.

زیست شناسی حرف آخر – زیست گیاهی – زیست جانوری

ژنتیک حرف آخر چگونه تدریس شده است؟ ژنتیک یکی از فصل های زیست جامع می باشد که برای موفق شدن در درس زیست بسیار الزامی و حائز اهمیت می باشد چون بحثی است که پر از مسائل و فرمول های محاسباتی است که دارای پیچیدگی های مخصوص می باشد و دانش آموزان را سردرگم می کند. لذا موسسه حرف آخر پکیج ژنتیک حرف آخر را که توسط استاد شعبانی و شاکری تدریس شده است را به عنوان هدیه آموزش آورده و به دانش آموزان تقدیم کرده است. و با استفاده  ازروش انیمیشن و شهود سازی مطالب فرمول ها راجمع آوری کرده و در قالب الگو به دانش آموزان آموزش داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست