در آزمون کنکور سراسری از بین دروس عمومی ، درس ادبیات یکی از مهم ترین درس ها به دلیل ضریب بالا در آزمون سراسری می باشد . ضریب ۴ ادبیات در کنکور چالشی را برای کسب رتبه برتر در بین داوطلبان کنکور ایجاد کرده است . تسلط داوطلبان بر روی درس ادبیات به دلیل بخش های متنوع بسیار سخت بوده و تنها با مرور و تکرار نکات مهم درس ادبیات می توانند بهترین عملکرد را برای پاسخگویی به سوالات کنکور داشته باشند .یکی از بخش های مهم درس ادبیات بخش آرایه های ادبی می باشد که به دلیل دشوار بودن برای دانش آموزان همیشه مشکل ساز شده است ولی موسسه کنکوری حرف آخر با طراحی پک آرایه ادبی حرف آخر  این مشکل را برطرف کرده است.

آرایه های ادبی حرف آخر

  1. یکی از بخش های مهم درس ادبیات که در آزمون کنکور سراسری ۳ تست از ۲۵ سوال را به خود اختصاص می دهد،بخش آرایه های ادبی ادبیات می باشد .آرایه های ادبی یکی از قسمت های سخت درس ادبیات از دیدگاه داوطلبان محسوب می شود زیرا طراحی سوالات این بخش کاملا با سوال های کتاب و امتحان های پایانی تفاوت دارد.
موسسه حرف آخر پکیج آموزشی آرایه های ادبی خود را که توسط استاد گرانقدر جناب آقای منتظری تدریس شده است برای داوطلبان آزمون کنکور سراسری تهیه کرده است تا با مشاهده ،مطالعه و درک دقیق مطالب آن بهترین نتیجه و رتبه را در آزمون و درس ادبیات داشته باشند .
آرایه های ادبی حرف آخر

نتیجه بررسی کارشناسان حرف آخر

با بررسی های انجام شده کارشناسان موسسه حرف آخر به این نتیجه رسیده اند که کسب رتبه بالا در درس ادبیات کار سختی نیست و پیشنهاد آن ها برای موفقیت در آزمون کنکور سراسری تهیه پکیج آموزشی موسسه حرف آخر می باشد . پکیج آموزشی آرایه های ادبی موسسه حرف آخر تمامی نکات و مبحث های پایه را برای دانش آموزان توسط استاد محسن منتظری به بهترین روش ارائه می دهد

و برای ماندگاری بیش تر مطالب مفهومی با استفاده از تصویرسازی و انیمیشن های جذاب برای ثبت در ذهن دانش آموزان و فراموش نشدن مطالب تدریس می کند . از مهم ترین روش های یادگیری پکیج های آموزشی حرف آخر می توانیم به استفاده از الگوهای داستانی برای فهم و یادگیری سریع دانش آموزان و کلید های جذاب برای تشخیص آرایه های مختلف و درک دقیق هر کدام از یکدیگر اشاره کنیم .

ویژگی جذاب پکیج آموزشی آرایه های ادبی موسسه حرف آخر

آموزش و یادگیری آرایه های مختلف با استفاده از الگوهای تصویری و داستانی برای ماندگاری بیش تر مطالب در ذهن دانش آموزان و درک دقیق هر یک از آرایه های درسی از ویژگی های مهم این پکیج محسوب می شود که توسط استاد با تجربه محسن منتظری تدریس می شود .
تکرار مطالب و حل تمای سوالات آزمون های سراسری در تمامی رشته های ریاضی و انسانی و تجربی و حتی آزمون های خارج از کشور با ذکر منابع تمامی آن ها صورت می گیرد .
پوشش کامل تمامی سوالات مربوط به بخش آرایه های ادبی به همراه پاسخ صحیح آن ها
تمامی دام و تله های سوالات مربوط به بخش آرایه های ادبی را بررسی کرده و روش پاسخگویی به این تیپ از سوالات را برای داوطلبان آموزش می دهد .
همراه با پکیج آموزشی آرایه ادبی کتاب کار جهت کاهش زمان خلاصه برداری ارائه می گردد.
بررسی تمامی تست های ترکیبی در آزمون سراسری و دسته بندی کلی آرایه های ادبی یکی از روش های خوب پکیج های آموزشی موسسه حرف آخر می باشد به در اختیار داوطلبین آزمون قرار می گیرد.
موسسه حرف آخر با بکارگیری استادهای باتجربه دررشته های مختلف توانسته است رضایت اکثر مشتری های خود را کسب کند و برای شما داوطلبان آرزوی کسب رتبه برتر را دارد. یکی از دلایل موفقیت موسسه حرف آخر ارائه خدمات و مشاوره های دقیق در انتخاب رشته مناسب و نحوه تست زنی مناسب برای داوطلبان می باشد .

محتوای پک آرایه ادبی حرف آخر استاد منتظری

دی وی دی۱ :
جلسه اول(قسمت اول)
الگوی حات حات
حس آمیزی ، اسلوب معامله
تناقض ، تضاد ، حسن تعلیل
اغراق ، تلمیح ، تضمین
دی وی دی۲ :
جلسه اول(قسمت دوم)
الگوی حات حات
حس آمیزی، اسلوب معامله
تناقض ، تضاد ،حسن تعلیل
اغراق ،تلمیح، تضمین
دی وی دی ۳ :
جلسه دوم (قسمت اول)
الگوی تاجت
تشخیص ، ایهام
ایهام تناسب
جناس ، تناسب
دی وی دی ۴ :
جلسه دوم (قسمت دوم)
الگوی تاجت
تشخیص ، ایهام
ایهام تناسب
جناس ، تناسب
دی وی دی ۵ :
جلسه سوم(قسمت اول)
الگوی اتم
استعاره ، تشبیه ، مجاز
کنایه ، واج آرایی
دی وی دی ۶ :
جلسه سوم (قسمت دوم)
الگوی اتم
استعاره ، تشبیه ، مجاز
کنایه  ، واج آرایی
جلسه چهارم (تست ۱)
دی وی دی۷ :
جلسه چهارم (تست ۲)
حل تست های چندآرایه ای

داوطلبان عزیز جهت خرید مجموعه های آموزشی موسسه آموزشی کنکوری حرف آخر و ارتباط با مشاوران مویسه میتوانید از طریق شماره تماس زیر اقدام فرمایید.

شماره تماس :۰۹۱۹۰۹۷۳۱۶۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست