[accordions] [accordion title=”چرا حرف آخر را انتخاب کنیم؟” load=”hide”]

یکی از ویژگی های متمایز موسسه حرف آخر استفاده از الگو در آموزش می باشد. در سیستم های سنتی آموزش (متاسفانه در برخی مدارس و موسسه های کنکوری) دبیران و اساتید هر درس روش حل  منحصر به فرد هر درس را پیدا کرده و به دانش آموزان و دانشجویان برای حل هر سوال یک روش خاص را آموزش می دهند. یکی از مشکلات ما همین است که برای هر سوال یک روش حل به کار می رود و شما برای تسلط بر یک درس باید تمام تکنیک ها را چک کنید. در نتیجه در یک جلسه ۴ ساعت کنکور باید تمام تکنیک ها را به یاد بیاورید.

اساتید حرف آخر با اختراع یک راه کار ویژه به شما کمک خواهند کرد تا با استفاده از یک الگو بیشتر سوالات کنکور را حل کنید. به عنوان مثال درس دین و زندگی که تقریبا شامل ۵۰۰ صفحه می باشد تنها با استفاده از ۱۴ الگو می توانید به خاطر بسپارید. موسسه حرف آخر دارای سیستم آموزشی منحصر به فردی می باشد.

آموزش به وسلیه الگو سازی

آموزش به وسیله الگو در موسسه حرف آخر به دو روش صورت می گیرد. یک . در ابتدا کلیه مفاهیم درسی توسط اساتید از طریق تصویر سازی و فرمولی وارد نیم کره راست مغز دانش آموزش می شوند.

دو نیم کره ی راست مغز بین مطالب ارتباط برقرار می کند در صورتی که در ظاهر ارتباطی باهم ندارند ، به یک باره به صورت یک مجموعه به هم پیوسته در می آید ک خارج از تصور می باشد. به این ارتباط و پیوستگی الگو گفته می شود.

پکیج آموزشی حرف آخر در ابتدا مطالب را از پایه و به صورت مفهومی آموزش می دهد و سپس سوالات تالیفی و کنکوری به صورت آموزش برای داوطلب حل می شود و تمام اشتباهات احتمالی داوطلب برطرف می شود.

کتاب های کاری که توسط انتشارات حرف آخر تالیف شده اند به همراه دی وی دی های آموزشی حرف آخر عرضه می شود. این کتاب ها شامل تمامی الگوها و سوالات تستی می باشند که باعث می شود دانش اموز بر یادگیری مفاهیم کاملا متمرکز شود و زمان خود را صرف شرکت در کلاس های حضوری و جزوه نویسی نکند.

موسسه حرف آخر تمام فرآیند های مربوط به آموزش کنکور را در بازه زمانی متفاوتی برنامه ریزی کرده است.

ویژگی های پکیج آموزشی حرف آخر

  • آموزش با تصویرسازی و انیمیشن

  • استفاده از الگوهای سرنوشت ساز

  • جمع بندی منحصر به فرد

موسسه حرف آخر برای اولین بار در ایران پکیج های آموزشی کنکور خود را به روش تصویرسازی و استفاده از داستان سرایی و انیمیشن سازی ارائه داد تا یادگیری مطالب برای دانش آموزان و داوطلبان رشته های مختلف راحت تر باشد و در مدت زمان طولانی این حجم از مطالب در ذهن آن ها ماندگار گردد .

حرف آخر ارائه کننده آموزش با الگوهای انیمیشنی، فرمول ها را در ۵ دقیقه یاد بگیرید

از ویژگی های منحصر به فرد پکیج های آموزشی موسسه حرف آخر استفاده از الگوهای آموزشی به جای تکنیک در آموزش می باشد . موسسه های دیگر بیش تر از تکنیک های آموزشی برای حل تست های دروس مختلف استفاده می کنند که این کار بزرگترین اشتباه برای آمادگی شرکت در آزمون سراسری است

زیرا این تکنیک ها مختص همان سوال بوده و برای سوالات مفهومی کاربرد خاصی ندارد . اساتید عالی رتبه در موسسه حرف آخر با استفاده از الگوهای مختلف توانسته اند اکثر سوالات آزمون کنکور سراسری را حل کنند و آموزش های لازم را به داوطلبان برای پاسخ صحیح به سوالات کنکور می دهند .

بهترین برنامه ریزی فقط در حرف آخر

یکی از مهم ترین ویژگی های موسسه حرف آخر این است که برای باز زمانی مختلف برنامه ریزی های جامعی را انجام داده است به گونه ای که هر موقع شروع به خواندن مطالب داشتید می توانید از پکیج های آموزشی حرف آخر استفاده کنید و مشاوران در موسسه حرف آخر شما را تا انتهای مسیر راهنمایی خواهند کرد .[/accordion]

شماره تماس :۰۹۱۹۰۹۷۳۱۶۸
[/accordions]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست