پکیج آموزشی زیست شناسی جامع حرف آخر شامل مباحث زیست گیاهی – جانوری- زیست شناسی دوم و سوم و پیش ۱ ۲ می باشد . این پکیج در ۵۳ دی وی دی تدوین شده است و مدت زمان آموزش آن ۹۷ ساعت است.

ماهیت این درس بیشتر به صورت حفظی و مفهومی بوده و در بین سوالات آزمون سراسری سوالات بشتر به صورت ترکیبی بوده با توجه به اینکه ضریب درس زیست شناسی بالا بوده اما بیشتر دانش آموزان موفق به کسب درصد بالا در این کتاب نمی شوند فقط درصد اندکی از داوطلبین حدود ۷ درصد هستند که موفق به کسب نمره بالای ۵۰ درصد در این کتاب می شوند .

  • پروتئین سازی، شارژ و انرژی ، پیدایش و گسترش زندگی، آغازیان، ژنتیک و جمعیت، ویروس و باکتری از مطالب دوره پیش دانشگاهی باشد  .
  • تولید مثل گیاهان، هورمون ها و دستگاه های درون ریز، حواس، تولید مثل و رشد و نمو جانوران، ژنتیک و خاستگاه آن از مطالب دوره سال سوم می باشد .
  • و در آخر سال دوم فصل های آن جزو پر تست ترین دوره ها می باشد ( دستگاه گوارش، گردش مواد، دستگاه حرکتی ).

مطالعه ترکیبی در این درس بسایر با اهمیت است با توجه به نوع طراحی سوالات آزمون سراسری این نمود بسیار مشخص است، همچنین داوطلبین باید برنامه ریزی درسی دقیق و مفصلی را برای درس زیست داشته باشند چرا که بدلیل فرار بودن مباحث حفظی و نا توانی در مطالعه ترکیبی درس با وجود اینکه شاید وقت و زمان فرآوانی را برای مطالعه آن بگذارند اما موفقیت خوبی کسب نمی کنند پس این درس نیازمند برنامه ریزی درست می باشد .

ویژگی های این پکیج آموزشی به شرح زیر است :

در زیست سال دوم که از ۸ فصل تشکیل شده است کتاب درسی به صورت سطر به سطر و همچنین مفهومی و ترکیبی تدریس شده است همچنین به تحلیل شکل های کتاب پرداخته است و برای تسلط بیشتر داوطلبین در پایان کار ۷۰۰ تست شبیه ساز کنکور قرار داده شده است .

در زیست سال سوم که از ۱۱ فصل تشکیل شده است که دو فصل آن به مبحث گیاهی پرداخته است و سایر فصول با زیست سال دوم و پیش دانشگاهی ترکیب می شود.

همچنین زیست پیش دانشگاهی دارای ۱۱ فصل است که از فصول ۱و۲و۳و۴ پنج سوال طرح شده است از فصل ۵ دو سوال طرح شده، از فص ۸ چهار سوال طرح شده و از فصل ۶ تا ۱۱ البته به جز فصل ۸ یازده سوال در نظر گرفته شده است .

از کتاب زیست گیاهی ۸ سوال به صورت تخصصی انتخاب می شود و خواندن ترکیبی این درس بدلیل پیجیده بودن بسیار با اهمیت است که زیست گیاهی در پکیج حرف آخر سطر به سطر این فصول به صورت مفهومی تدریس شده است. در پایان نیز حدود ۵۰۰ تست شبیه ساز کنکور تحلیل شده است تا جزو پکیج های بی نظیر در بازار باشد .

برای اطلاع از لیست قیمت زیست شناسی جامع می توانید وارد محصول شوید که در زیر آمده است.

زیست شناسی جامع حرف آخر

پکیج کامل زیست شناسی جامع حرف آخر نظام جدید

در گذشته که سوالات کنکور بسیار آسان تر طراحی می شدند، داوطلبین با چند دور خواندن تسلط کامل به آن پیدا می کردند و قادر به کسب درصد بالا در درس زیست شناسی بشوند اما با گذشت زمان و با افزایش تعداد داوطلبین کنکور تجربی سوالات شکل تازه ای به خود گرفته و دشوارتر شده اند، امروزه درس زیست شناسی به صورت ادغامی از تمام کتب درسی زیست شناسی هستند بنابراین دانش آموزان باید نسبت به گذشته بازدهی خود را بالا برده تعداد دفعات بیشتری کتاب ها را مرور کند که این خود نیز وقت گیر است بنابراین پیشنهاد می شود با بهره گیری از اساتید مسلط به تست زنی تعداد دفعات مطالعه کتاب را کاهش داده و بازدهی مطالعه خود را بالا ببرند بدلیل هزینه های گزاف رفت و آمد برای همه دانش آموزان مقدور نیست که هزینه ایاب و ذهاب را بدهند پس موسسه حرف آخر پکیج زیست شناسی نظام جدید را تهیه نموده تا در هر زمان و مکانی بتوانید فیلم های این مجموعه را تماسا کنید .

ویژگی های برجسته پکیج زیست شناسی جامع نظام جدید حرف آخر:

استاد محمد همدانی از اساتید  مجرب زیست شناسی نظام جدید حرف آخر هستند که شما را با آخرین تغییرات و علم کامل زیست نظام جدید شما را با ۵۰ الگوی نمونه کنکور آشنا خواهند نمود تا در مدت حداقل ۱۰ روز، توان پاسخ گویی صحیح به حداقل ۷۰ درصد از سوالات درس زیست شناسی باشید .

در این مجموعه آموزش و یادگیری در سه مرحله در ذهن شما داوطلبین نهادینه می شود . در اولین مرحله با استفاده از انیمیشن های ساده و تصویر سازی مبحث مورد نظر به خوبی در نیم کره راست مغز جای می گیرند.

در دومین مرحله کتاب درسی و تصاویر آن به صورت پاورپوینت نمایش داده می شود و مورد بررسی قرار می گیرد تا نکات ریزی که دانش آموزان همیشه دچار مشکل هستند با آن حل شود و در آخرین مرحله که مرحله سوم است به طرح و سوالات ترکیبی پرداخته خواهد شد. با تهیه پکیج زیست نظام جدید حدود ۵۰۰ تست با ارزش را با کمک اساتید این مجموعه بررسی می کنید و پاسخ هر سوال نیز برایتان تشریح خواهد شد.

زیست گیاهی استاد محمد همدانی( حرف آخر )

زیست گیاهی حرف آخر

ترکیبی بودن سوالات کنکوری بخش زیست شناسی باعث شده که موسسه حرف آخر برای حل این دشواری مقاطع را از هم جدا کرده و با آسانی کار داوطلبان را به صورت مجزا آماده کند. زیست گیاهی حرف آخر من جمله این پکیج ها می باشد . و داوطلبان می توانند با استفاده از این پکیج ها زیست گیاهی را به راحتی بخوانند و مطالعه پیوسته داشته باشند.

استاد زیست گیاهی حرف آخر

مدرس زیست گیاهی موسسه حرف آخر استاد محمد همدانی  می باشند که دارای چند سال سابقه تدریس و دارای تألیفات متعددی در این زمینه می باشند.

مباحث زیست گیاهی حرف آخر

شارژ و انرژی

هورمون های گیاهی

ساختارهای نخستین و پسین

تیغه میانی، دیواره ولان

حرکات گیاهی

تولید مثل در گیاهان

انواع بافت های گیاهی

از مولکول تا سلول

ژنتیک استاد محمد همدانی حرف آخر

درس زیست شناسی جزو مهمترین دروس کنکور تجربی می باشد. این درس مهم به بخش های گوناگون از جمله زیست جانوری – انسانی – ژنتیک – زیست گیاهی و … تقسیم می شود بسیاری از داوطلبان و حتی معلمان درس زیست ژنتیک را از دشوارترین دروس می دانند ساید دلیل این امر ناملموس بودن مفاهیم و غیر قابل مشاهده بودن دروس ژنتیک است .

از اشتباهات رایج دانش آموزان در سخت پنداشتن زیست ژنتیک این است که این درس را به جای اینکه به صورت درک و فهم مطالب فرا بگیرند، سعی در حفظ نمودن آنها دارند با این وجود مطالب حفظ شده فقط در حافظه کوتاه مدت قرار می گیرد و با شروع مباحث جدید دیگر مطالب قبلی فراموش می شود.

جناب استاد محمد همدانی مدرس پکیج زیست شناسی جامع تلاش شبانه روزی در جهت تدریس نوین زیست ژنتیک نموده اند  تا بتوانید ژنتیک را در مدت زمان کوتاهی فرا گیرید و از خواندن آن لذت ببرید.

برترین مجموعه آموزش ژنتیک، زیست شناسی ژنتیک حرف آخر

با توجه به اینکه زیست شناسی ژنتیک از مهم ترین قسمت های زیست کنکور است اساتید زیست حرف آخر تلاش کرده اند مطالب را به صورت کاملا مفهومی به شما داوطلبین عزیز تدریس کنند . اما این تدریس مفهومی چگونه است؟

تدریس به گونه ایست که تمامی دروس ژنتیک به صورت انیمیشن و تصویر درآمده تا بتوانید دور از ذهن ترین مفاهیم را با چشم ببینید و به سرعت فراگیرید . مزیت دیگر استفاده از این روش، درج تمامی مطالب در حافظه بلند مدت است .

حال دیگر نگران فراموش شدن مطالب که خواندید نخواهید بود . با استفاده از این انیمیشن ها و تصاویر سه بعدی دیگر نیازی به جزوه نویسی و نکته برداری که وقت زیادی را می طلبد نیست و تمام مطالب را با همان سرعتی که با چشم مشاهده می کنید همانطور نیز به حافظه بلند مدت می سپارید.

مرحله تکمیل کننده دیگر تدریس سطر به سطر کتاب درسی از روی پاورپوینت می باشد توسط اساتید خوانده و توضیح داده می شود و نکات ریز و گنگ را بیشتر توضیح می دهند و روش تست زنی نوین را در پایان به شما آموزش می دهند تا دیگر مشکلی در تست زنی نداشته باشید .

زیست شناسی حرف آخر

موسسه حرف آخر با استفاده از روش های نوین آموزشی و کنکوری در کشور، تمامی مباحث زیست شناسی را به صورت تصویری با روش پویا نمایی تدریس می نماید که با این روش دیگر نیازی به حفظ مطالب و نکته برداری های طاقت فرسا نیست .

 

برای دریافت پکیج زیست شناسی واستفاده از مشاوره رایگان بهترین مشاوران موسسه حرف آخر با ما در تماس باشید.

tel:09190973168

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست