در این مقاله سعی شده است که ۴ اصل مهم موفقیت در کنکور ۱۴۰۱ را برای شما داوطلبان و دانش آموزان عزیز توضیح دهیم.

هدف گذاری و برنامه ریزی دقیق و اصولی از ارکان اصلی موفقیت در کنکور می باشند . گام بعدی برای رسیدن به آمادگی کافی برای شرکت در آزمون کنکور سراسری شیوه مطالعه صحیح و اصولی است.

موسسه حرف آخر با بکارگیری مشاوران و اساتید برتر برنامه های آموزشی و مشاوره تحصیلی خود را در قالب لوح های فشرده برای دانش آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی آماده کرده است.داوطلبان با تهیه لوح های فشرده آموزشی موسسه حرف آخر آموزش های لازم را در جهت روش صحیح مطالعه و برنامه ریزی دقیق و اصولی برای آمادگی و موفقیت در کنکور کسب می کنند.

۴ اصل مهم موفقیت در کنکور ۱۴۰۱

۱-تعیین هدف

اولین و مهم ترین اصل برای کسب موفقیت در کنکور تعیین هدف می باشد . بدون هدف گذاری نمی توان در مسیر سخت و دشوار کنکور قرارگرفت و تا انتها بدون بیراهه رفتن از مسیر پرپیچ و خم کنکور عبور کرد .برای خود مشخص کنید که برای چه رشته و چه دانشگاهی تصمیم دارید درس بخوانید و با توجه به هدف تعیین شده برنامه ریزی های لازم را انجام داده و بدون استرس و کمبود زمان می توانید بهترین نتیجه را در آزمون کسب نمایید . توصیه اکثر کارشناسان در زمینه مشاوره و برنامه ریزی آزمون کنکور سراسری این است که هدف خود را تعیین کرده و با دید باز وارد رقابت کنکور شوید .

موسسه حرف آخر در پکیج های آموزشی خود با استفاده از روش تدریس نوین توسط اساتید برتر کشور برای دانش آموزان در کسب موفقیت در کنکور نقش مهمی را داشته باشد .

۲-انتخاب مشاوره خوب

برای جلوگیری از سردرگمی در مدت آمادگی برای آزمون کنکور سراسری می توانید از مشاوره خوب و برنامه ریزی صحیح استفاده کنید .از دیگر اصول مهم برای موفقیت در کنکور می توان به مشاوره خوب که به صورت هفتگی و ماهانه برنامه مطالعاتی دانش آموزان را بررسی می کند و در صورت لزوم برنامه درسی مناسب را به آن ها پیشنهاد می دهد را می توان اشاره کرد .

برنامه ریزی مناسب مطالعاتی در زمان آمادگی برای کنکور که می تواند به صورت طولانی و یا کوتاه مدت باشد خیال داوطلب را از هر نظر آسوده خواهد کرد و استرس ناشی از کمبود وقت در او از بین می برد . مشاور خوب در مسیر پر از فراز و نشیب کنکور به عنوان همراه گزینه خوبی می تواند باشد و از درصد آزمون و خطاهایی که احتمال دارد در این مسیر اتفاق بیفتد می کاهد . داوطلبان کنکور می توانند از تجربیات مشاوران برای آمادگی و موفقیت در کنکور استفاده کنند

یشتر بدانیم :اسامی مشاوران موسسه حرف آخر

برنامه ریزی کنکور حرف آخر

موسسه حرف آخر مشاوره رایگان برای کسانی که از مجموعه های آموزشی آن ها استفاده کنند در نظر گرفته است و نکته قابل توجه این است که موسسه حرف آخر مشاوران تحصیلی را از بین افرادی که رتبه برتر در کنکور آزمون های سال گذشته را کسب کرده اند انتخاب نموده زیرا آن ها ارتباط بهتری با داوطلبان برقرار می کنند و شرایط را به خوبی درک کرده اند و می توانند از تجربه های به دست آمده خود در اختیار دانش آموزان قرار دهند .

۳-محیط مطالعه مناسب

محیط مطالعه مناسب و منابع کنکور اصول مهمی درکسب موفقیت در کنکور توسط داوطلبان می باشد که باید به آن توجه فراوانی شود . محیط مطالعاتی مناسب یعنی از لحاظ نور و دما به گونه ای باشد که تمرکز دانش آموز را از او نگیرد. مناسب ترین مکان برای مطالعه منابع کنکور کتابخانه و سالن های مخصوص مطالعه که محیطی آرام و بدون صدا را برای داوطلبان فراهم می کند . برای انتخاب مناسب منابع کنکور می توانید از مشاوران حرف آخر کمک بگیرید و با استفاده از پکیج های آموزشی موسسه حرف آخر به تمامی مطالب کنکور مسلط شوید .

۴-خلاصه برداری و یاداشت برداری

خلاصه برداری و یادداشت برداری از اصول موفقیت در کنکور بوده زیرا در ماه های پایانی دوره آمادگی برای شرکت در ازمون کنکور سراسری داوطلب با مراجعه به خلاصه های مطالب مطالعه شده می تواند در زمان محدود مرور و تکرار منابع کنکور را داشته باشد و در ذهن داوطلب تمامی نکات و خلاصه های مهم ماندگار خواهد شد .

مو سسه کنکوری حرف آخر در راستای کمک به داوطلبان و دانش آموزان عزیز بخشی از محصولات کنکوری آموزشی را {۲۰ درصد از کل منابع کنکوری }به صورت کاملا رایگان به همراه سه روز مشاوره رایگان مشاورین موسسه حرف آخر در خدمت شما عزیزان قرار داده است . داوطلبانی که خواهان استفاده از این منابع آموزشی می باشند میتوانند از طریق شماره تماس زیر اقدام بفرمایند

شماره تماس :۰۹۱۹۰۹۷۳۱۶۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست