سلام دوستان، بنده دراین پست میخواهم درمورد برنامه ریزی حرف آخر با شما حرف بزنم. ودر ادامه به معرفی برنامه چهارماهه یا برنامه ۱۰۰۰ ساعته خواهیم پرداخت. برنامه ریزی درست و جامع و منطقی یکی ازعلل موفقیت دانش آموزان درکنکور و حتی درجریان سالهای تحقیقشان می باشد. اگرمنابع خوبی داشته باشید واساتید مجربی دراختیار شما باشد و زمان مناسبی هم برای مطالعه داشته باشید ولی بدون برنامه ریزی درست ومنطقی پیش بروید هیچگاه به مقصد نمی رسید زیرا داشتن نقشه راه لازمه ی رسیدن به یک هدف مشخص می باشد.

برنامه ریزی چهارماهه

برنامه ریزی کنکور

برنامه ریزی کنکوری باید  چگونه باشد؟

دانش آموزان درایام کنکور با کتاب های مختلفی که درطول سه یا چهارسال برای آنها تدریس شده است دست و پنجه نرم می کنند و این دانش آموزان این حجم ازکتاب را باید درعرض چندین ماه مرور و یادآوری کنند وهمه آن کتاب ها را به میزان درجه اهمیتشان مطالعه کنند.

بنده به عنوان یک مشاور وظیفه شناس برنامه ریزی کنکوری حرف آخر را که تحت عنوان برنامه ریزی چهارماهه (نظام قدیم) یا برنامه هزارساعته (نظام جدید) نامیده شده است رابه شما معرفی می کنم. برنامه ریزی چهارماهه حرف آخر یا برنامه هزارساعته حرف آخرنقشه راهی است که شما را در مدت زمان بسیار کمی به قله های ترقی می رساند.

 

برنامه-1000-ساعته-کنکور-حرف-اخر

آیا برنامه ریزی چهار ماهه و هزار ساعته حرف آخر برای فارغ التحصیلان قابل استفاده ای می باشد؟

دوستان عزیز در جواب این سوال باید بگوییم وقتی در مورد کنکور حرف می زنیم قشر زیادی از افراد را در بر می گیرد که بعضی از دانش آموزان در حال تحصیل هستند و با درس کنکور آشنا هستند و با آن فاصله نگرفته اند راحت می توانند با شرایط کنکور سازگاری داشته باشند و خیلی زودتر تمام درس ها را به اتمام برسانند و نتیجه بهتری از مطالعه خویش حاصل کنند.

دسته ای دیگر از داوطلبین،پشت کنکوری هایی هستند که یک یا چند سال به رتبه  یا رشته مورد نظر خود نرسیده اند. و مجددا در کنکور شرکت می کنند موفقیت این افراد در کنکور سخت تر از افراد در جریان تحصیل است.این داوطلبین باید به مراتب تلاش بیشتری نسبت به دانش آموزان دوازدهمی داشته باشند .

دسته سوم از داوطلبین کسانی هستند که مدت زیادی است از کنکور فاصله گرفته اند و به کلی در جریان زندگی و شغل و آینده خودشان هستند و فقط به خاطر ترفیع مدرک تحصیلی خود یا اشتغال در مکانی دیگر و یا افزایش حقوق و بعضی اوقات تفننی در کنکور شرکت می کنند.

 ویژگی های برنامه ریزی چهار ماهه حرف آخر 

۱- برنامه ریزی به صورت قطاری می باشد 

برنامه ریزی چهارماهه یا هزار ساعته حرف آخر بصورت قطاری برای دانش آموزان تدوین شده است و وقت و زمان مناسب را برای دانش آموز درنظرگرفته است. درزمان مطالعه دروس اگر مشکلی برای دانش آموز پیش بیاید دانش آموز می تواند برای چند ساعت آن را رها کند.

۲-ایجاد تعادل در بین زمان مطالعه دروس

یکی دیگر از ویژگی های برنامه ریزی چهار ماهه  و ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر این است که تعادل دربین زمان مطالعه دروس برقرارمی شود یعنی به هر درس به هر میزانی که زمان لازم داشته باشد که دانش آموزان آن را یاد بگیرند زمان اختصاص داده شده است چون بعضی ازدانش آموزان واقعا میدانند برای هر درس چقدر زمان لازم است که حرف آخر با این برنامه ریزی چهارماهه این مشکل رابرطرف کرده است.

plan۳-نقشه راه

دوستان عزیز این درست است که هر دانش آموز یا داوطلب کنکور توانایی مخصوص به خودش را دارد و برای هر کدام مطابق با خلاقیت آن دانش آموز برنامه ریزی درسی طراحی می شود. ولی برنامه ریزی موسسه کنکوری حرف آخر با استفاده از روش انیمیشن و الگو سازی مطالب و انتقال مطالب به نیمکره راست مغز انسان که حافظه تصویری می باشد کاری کرده است.

که همه داوطلبان در هر سطح و مرحله ای که باشند چه فارغ التحصیلان و چه پشت کنکوری ها و چه در حین تحصیل باشند می توانند با استفاده از برنامه چهار ماهه و یا هزار ساعته موسسه کنکوری حرف آخر در مدت چهار ماه  مسائل و کتاب های کنکوری را با کیفیت بسیار بالایی به اتمام برساند.

۴-کیفیت وقدرت انعطاف پذیری

برنامه ریزی چهارماهه از ویژگی های برنامه چهارماهه حرف آخر یا برنامه ریزی ۱۰۰۰ ساعته موسسه حرف آخر کیفیت و قدرت انعطاف پذیری بالا می باشد یعنی همه دروس به نحو احسن دراین برنامه ریزی گنجانده شده اند و برای دروس عمومی که دروس رتبه ساز هستند.

در این برنامه ریزی علاوه بر مشاهده تدریس دروس توسط اساتید مجرب زمانهایی برای تست زدن واستفاده کردن ازکتابهای مختلف تدوین شده است. موسسه کنکوری حرف آخر برنامه چهار ماهه وهزار ساعته را به شما دانش آموزان عزیز تقدیم می نماید به امید آنکه این هدیه استاد عبدالرضا منتظری شمارا به قله های ترقی برساند.

دانش آموزان وداوطلبان عزیز در این مقاله به صورت اختصاری در مورد ویژگی های منابع و اصول برنامه ریزی حرف  آخر توضیح داده ایم در صورتی که توضیحات کامل و جامعی را خواستار بودید میتوانید با مشاوران ما که به صورت کاملا رایگان و به صور شبانه روزی در خدمت شما عزیزان می باشند در تماس باشید و شما عزیزان را در این راه سخت همراهی بکنند.

جهت خرید منابع آموزشی و کنکوری حرف آخر و همچنین ارتباط با مشاورن رتبه پرور موسسه با شماره زیر تماس بگیرید .

شماره تماس :۰۹۱۹۰۹۷۳۱۶۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست