پکیج ریاضیات حرف آخر

سلام دوستان عزیز در این پست میخواهم در مورد پکیجی بنام پکیج ریاضی با شما حرف بزنم. همان طور که می دانید درس ریاضی ازآن سری درسهاست که دانش آموز به شدت ازآن فراری است. چون فهمیدن و هضم کردن این درس برای بعضی از دانش آموزان مشکل می باشد. بسیاری از دانش آموزان به دنبال راه حلی هستند که این درس را در کوتاه ترین زمان ممکن برای کنکور آماده کنند. که متاسفانه برای بسیاری از آنها غیرممکن است چون راه حل آن را نمی دانند بنده به عنوان مشاور موسسه حرف آخر میخواهم  یک پکیج را تحت عنوان پکیج ریاضیات حرف آخر استاد منتظری را به شما معرفی کنم.

استاد عبدالرضا منتظری مدیر موسسه حرف آخر و مدرس ریاضیات، درس ریاضی را برای همه دانش آموزان آسان کرده است. و دیگر هیچ دانش آموزی ازدرس ریاضی نمی هراسد با استفاده از فیلم های آموزشی استاد منتظری کارکردن با درس ریاضی برای این دانش آموزشیرین می شود.

پکیج ریاضیات حرف آخر

پکیج ریاضیات جامع استاد منتظری چگونه است؟

استاد عبدالرضا منتظری درس ریاضی را بصورت انیمیشن و الگوسازی برای دانش آموزان تدریس کرده است دراین روش به هیچ عنوان ازفرمول و تکنیک های اضافی غیرکاربردی و گمراه کننده استفاده نمی شود. و استاد منتظری در فیلم های آموزشی ریاضیات جامع حرف آخر سعی کرده است این درس را از قالب حفظیات درآورده و حافظه تصویری دانش آموز را که درنیمکره سمت راست قرار دارد را فعال کند.

و مطالب را بصورت شهود سازی و انیمیشن به نیمکره راست مغزانتقال دهد که دراین صورت دانش آموز به جای استفاده از چندین فرمول برای یک مبحث از یک الگو برای چندین مبحث استغاده می کند. یعنی از الگو به جای چندین فرمول استفاده می شود.که طبیعتا به حافظه سپردن یک الگو به مراتب خیلی راحت تر ازحفظ کردن چندین فرمول می باشد. که خوشبختانه این روش استاد منتظری باعث شده که اکثر دانش آموزان به ریاضیات  جامع استاد منتظری روی بیاورند که آمار نشان میدهد درصد درس ریاضی این دانش آموزان از۷۰ درصد به بالا می باشد.

پکیج ریاضیات حرف آخر

آیا در پکیج ریاضیات جامع استاد منتظری تست کارشده است؟

استاد منتظری در پکیج ریاضیات جامع حرف آخر از تدریس مباحث ریاضی در کتاب کار که برای این درس تدارک دیده شده است انواع تست های شبیه سازی شده و ترکیبی را به کاربرده است. و استفاده از این تست بعد از تدریس درس ریاضی توسط استاد منتظری برای دانش آموز کافی می باشد.

البته دانش آموز می تواند ازمنابع تستی دیگری هم استفاده کند. لازم به ذکر است که استاد منتظری در ریاضیات جامع حرف آخر در قالب ۳۰ الگوی طلایی و منحصربه فرد و با استفاده ازنقشه ی راه  این درس را تدریس نموده است. و همچنین تمام تست های استفاده شده، در یک دوره ده ساله را بررسی نموده است.

پکیج ریاضیات حرف آخر

استفاده استاد منتظری ازشعر و خاطره و داستان وضرب المثل در تدریس خود نهایت هنرش در تدریس ریاضیات جامع را نشان می دهد.

پکیج ریاضیات جامع تجربی حرف آخر شامل چه مباحثی می باشد؟

مباحث آنالیز ترکیبی،هندسه،ریاضیات۱ و مقاطع مخروطی از سری مباحثی می باشد که استاد منتظری بصورت کامل و جامع و در قالب الگو تدریس کرده است.

کلاس های استاد منتظری

پکیج ریاضیات حرف آخر

بودجه بندی درس ریاضی چگونه است؟

ضریب درس ریاضی درکنکور۴ می باشد که استاد منتظری در ۸۰ ساعت آن را تدریس نموده است و بودجه بندی آن در کنکور بصورت زیرمی باشد.

مباحث                                      تعداد سوالات

مشتق و کاربرد آن                                 4

هندسه ۱                                            4

احتمال                                               3

آمار                                                 2

حد و پیوستگی                                      2      

انتگرال                                              2

مخروطی                                            2

مثلثات                                               3

توابع                                                3

معادله و نامعادله                                   1

لگاریتم و توابع نمایی                              2

تصاعد و دنباله                                     1

پکیج ریاضیات حرف آخر

چگونه مطالعه ریاضیات از طریق استاد منتظری در ۸۰ ساعت ممکن است؟

پکیج ریاضیات استاد منتظری

شاید شما دانش آموزان عزیز تعجب کنید که چطورممکن است در۸۰ ساعت تدریس، توسط استاد منتظری در پکیجی تحت عنوان ریاضیات جامع ۱و۲ حرف آخر تمام مشکلات دانش آموزان ضعیف حل شود اما واقعیت ماجرا اینجا است که استاد منتظری از سال ۱۳۹۰ تا حالا این موضوع را به اثبات رسانده اند. چون بسیاری ازدانش آموزان بوده اند که ریاضیات را از ۱۱ درصد بالاتر نمی زدند.

چون به روشهای قدیمی وابسته بوده اند و درسی مانند ریاضی را که دانش آموزان همیشه آن را در کنکور پایین میزدند یا بعضی اوقات سفید رها می کردند را وقتی از طریق برنامه ها و تبلیغات با موسسه حرف آخر و پکیج ریاضیات جامع استاد منتظری آشنا شدند و از آن استفاده کردند ریاضی را بالاتر از ۷۰ درصد و حتی ۱۰۰ درصد زدند که این مایه مباهات این استاد گرانقدر وهمچنین موسسه حرف آخر می باشد.

آموزش ریاضی با استاد منتظری

استاد عبدالرضا منتظری با ارائه جدیدترین و نوین ترین روش مطالعه درس ریاضی همه دانش آموزان را به یک سطح علمی رساند و عدالت آموزشی را به همه ثابت نمود. و به همین دلیل از رقبای خود که درعرصه کنکور فعالیت می کنند پیشی گرفت و ایشان با آموختن ریاضیات ازطریق انیمیشن و الگوسازی و تسهیل کردن آموختن ریاضی باعث شده اند که دانش آموزان در سایر درسها مانند فیزیک و شیمی و زیست که پیش نیاز آنها درس ریاضی می باشد موفق شوند. و آن درسها را هم به راحتی یاد بگیرند. امیدوارم همه دانش آموزان قدردان این استاد بزرگ ریاضیات باشند و برای حمایت از ایشان از محصولات اورجینال ایشان استفاده کنند.        

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست