خیلی از داوطلبان کنکوری نمی دانند که چطوری برای کنکور ۱۴۰۱شروع به مطالعه کنند. نمی دانند از چه منبعی استفاده کنند اصلا کلاس خوبه یا دی وی دی یا نه اصلا مطالعه کتاب؟ بهترین منبع برایشان چی می تواند باشد و آیا آزمون شرکت کنند یا نه؟ شاید این مقاله با معرفی  مزایایی پکیج های حرف آخر  به همه سوالات شما پاسخ دهد، پس تا انتها ما را دنبال کنید.

مزایای استفاده از پکیج کامل حرف آخر

۱- کامل و جامع بودن پکیج ها

استفاده از این پکیج خیال شما را از لحاظ کامل بودن منبع راحت می کند دیگر نگران این نخواهید بود که نکند یک قسمتی از کتاب را نداشته باشد یا جا افتاده باشد. این پکیج خط به خط کتاب را به طور کامل برای شما شرح داده است.

۲-روش های سریع تست زنی

از دیگر مزایای پکیج های حرف آخر  روش های سریع تست زنی تمامی دروس  می باشد اما به چه صورت؟ اساتید گرامی موسسه حرف آخر با استفاده از الگوها و انیمیشن ها و تصویرسازی دروس را به طور کامل به شما یاد می دهند و با توجه به انیمیشن ها و تصاویری که وجود دارد مطالب به نیمکره راست شما منتقل می شوند که همان حافظه تصویری شما می باشد پس مطالب هم از یاد شما نخواهند رفت و در کنکور با استفاده از آن ها سریعتر به جواب می رسید.

۳-مفهوم محور

این پکیج به طور مفهوم محور می باشد. یعنی چه؟ یعنی اینکه اساتید دروس را به طوری تدریس کرده اند که در تدریس شان به طور کامل نکات ترکیبی را اشاره کرده اند و بهتر است بگویم که ترکیبی تدریس کرده اند و شما با دیدن این تدریس ها به راحتی می توانید به سوالات ترکیبی هم به خوبی پاسخ دهید.

۴-کم حجم و پرمغز

در کم ترین زمان دروس به شما آموزش داده می شود. یعنی همه شما دین و زندگی ای که برای شما ممکن است چندین ماه طول بکشد فقط با مشاهده ۵۰ ساعت دی وی دی کل دین و زندگی را با تمام نکات ترکیبی اش و مفهوم و پیام آیه ها به خوبی آموزش می بینید.

مطالعه

بیشتر بدانیم :ده روش نادرست مطالعه

۵-دارای پاسخ های تشریحی کامل

پاسخ تمامی تست ها به صورت کاملا تشریحی توضیح داده می شود به طور مثال ممکن است در برخی کتاب های کار وقتی شما به پاسخنامه رجوع می کنید نوشته باشد گزینه ۳ صحیح است یا نوشته باشد به درسنامه رجوع شود. اما در پکیج کامل حرف آخر علاوه بر توضیح کامل گزینه صحیح. گزینه هایی که صحیح نیستند را هم به شما توضیح می دهند که چرا نمی توانند صحیح باشند.

۶-استفاده از تکنولوژی روز دنیا

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در این پکیج های حرف آخر مشهود است به این معنا که تدریس به صورت شهودی سازی و الگو و انیمیشن است و اولین موسسه ای می باشد که از این روش منحصر به فرد برای تدریس استفاده کرده است.

۷-بیان شیوا اساتید

اساتید در این پکیج بیانی کاملا شیوا و رسا دارند و شما داوطلب عزیز از تدریس اساتید به هیچ وجه خسته نمی شوید.

۸-آموزش به زبان ساده

آموزش ها به صورتی است که تمامی داوطلبان چه در سطح ضعیف باشند چه در سطح قوی به راحتی دروس را یاد میگیرند و می توانند به تست ها پاسخ دهند.

مو سسه کنکوری حرف آخر در راستای کمک به داوطلبان و دانش آموزان عزیز بخشی از محصولات کنکوری آموزشی را {۲۰ درصد از کل منابع کنکوری }به صورت کاملا رایگان به همراه سه روز مشاوره رایگان مشاورین موسسه حرف آخر در خدمت شما عزیزان قرار داده است . داوطلبانی که خواهان استفاده از این منابع آموزشی می باشند میتوانند از طریق شماره تماس زیر اقدام بفرمایند .

شماره تماس :۰۹۱۹۰۹۷۳۱۶۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست