موسسه حرف آخر از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در قالب ارائه محصولات و پکیج های آموزشی حرف آخر با متدهای رئز آموزشی آغاز کرده و استاد عبدالرضا منتظری با هدف ارائه بهترین متد های آموزشی و تکنولوژی های جدید دنیا موسسه حرف آخر تاسیس نمودند .

سبک خاصی که در آموزش ها ارائه شده منجر به وجه تمایز حرف آخر با سایر موسسات شد.کلیه منابع و آموزش های ابتدایی -متوسطه اول -دوم -کنکوری بصورت شهودی سازی و در قالب تصویر سازی و نمایش تدریس می شود .و همین امر منجر به درگیر شدم دو نیمکره مغز انسان می شود .

مغز انسان از دو نیم کره راست و چپ تشکیل شده است که ساختار . وظابف متفاوتی دارند .در آموزش به روش منسوخ شده قدیمی فقط یک نیم کره تحت عنوان نیم کره چپ مغز به کار گرفته می شود که متاسفانه دانش آموزان با استفاده از آن به حفظ مطالب و فرمول ها می پردازد که بعدمدتی از حافظه او به فراموشی سپرده می شود .حرکت عظیم حرف آخر در راستای موفقیت در کنکور به کارگیری دو نیم کره راست و چپ مغز تو امان باهم است .

در واقع فعالسازی نیمکره راست مغز یا همان اطلاعات که ماهیت تصویر ی دارند ارائه آموزش به صورت انیمیشن و تصویر سازی به خوبی در حافظه بلند مدت ثبت می شوند برای مثال ما همیشه در جاهاو مکان های که در کودکی رفته ایم یا دیده ایم را همیشه در ذهن داریم این همان حافظه تصویر ی و نیمکره راست مغز است که در موردش گفتیم.

 

ویژگی های پکیج حرف آخر 

 

 ۱- شهودی سازی و تصویر سازی :مزیت استفاده شهودی سازی و تصویر سازی در محصولات پکیج های  آموزشی حرف آخر همان ماندگاری و تثبیت ذهنی مطالب بصورت مدت های مدید می باشد داوطلبو دانش آموز حتی بعد از کنکور مطالب را در ذهن دارند و با فراموشی مطالب مواجه نخواهد شد.

 

۲- استفاده از الگو :یکی دیگر از ویژگی و مزیت های محصولات و پکیج های  آموزشی حرف آخر استفاده از الگو است .الگو نقطه مقابل تکنیک است الگو یک قانون مادر است و بعنوان شاه کلید به شما کمک می کن با استفاده از آن طیف زیادی از سوالات را پاسخ دهید یک الگو تعدادزیادی تکنیک رو شامل میشود .

 ۳- اساتید حرف آخر :اساتید حرف آخر با راهکار های ویژه تحت عنوان الگو یا روش حل مسئله نقشه راه را به داوطلب نشان داده اما متاسفانه بسیاری از موسسات و آموزشگاه ها ی کنکوری برای حل هر سوال تکنیک ارائه می دهند که تکنیک فقط حل یک یک سوال کاربرد دارد در نتیجه دانش آموز برای تسلط بر یک درس نیاز به حفظ کردن تعداد زیادی تکنیک دارد .{که البته فرق چندانی با حفظ  تعداد زیادی فرمول را ندارد }و به صراحت میشه گفت که در ۴ ساعت تایم کنکور رجوع به ]ن  همه تکنیک و فرمول حفظی  کمک شایانی به دانش آموز نمی کند و حتی به جرات میشه گفت اصلا  امکان پذیر نیست.

 ۴- سیستم آموزشی الگو محور :سیستم آموزشی الگو محور که تکنیک ویژه آموزشی حرف آخر است کمک می کند با استفاده از یک الگو دانش آموز مباحث  متعدد را در قالب الگو در نیمکره راست مغز  نهادینه کند . برای مثال ریاضی جامع استاد منتظری در قالب ۲۳الگو  بدون نیاز  به حفظ فرمول تدریس شده که همین امر موجب شده دانش آموزان و داوطلب حرف آخر بهترین درصد ها را در آزمون کنکور ارائه دهند .

 

 ۵-آموزش با هوش مصنوعی 

حرف آخر برای اولین بار در کشور از آپشن هاو خدمات ویژه جهت ارتقاع  کیفیت آموزشی بنام هوش مصنوعی استفاده کرده است .در روش های قدیمی  آموزش دانش آموز باید سطح خود را می سنجید و با اموزش تطابق می داد اما در نرم افزار هیبرید و هوش مصنوعی حرف اخر با جمع آوری پیسیو اطلاعات مختلف -نقاط قوت و نقاط ضعف -توانمندی در حین یادگیری-سطح دانش آموز و داوطلب مشخص شده و هوش مصنوعی  برنامه ای متناسب با سطح داوطلب به وی ارائه می دهد.

 

۶-کلاس های آنلاین جمع بندی 

کلاس های آنلاین  جمع بندی و رفع اشکال و تثبیت ذهنی که به Endclass نیز معروف است ماهی چند جلسه توسط اساتید حرف آخر برگزار می شود و داوطلبان  میتوانند  سوالت خود را مطرح کنند و پاسخ سوالات وگرو های ذهنی  خود را در یافت نمایند  تایم دقیق Endclass به داوطلبان اطلاع رسانی می شود . پس متوجه شدید که حرف آخر علاوه بر فیلم  های آموزشی بصورت آفلاین کلاس های آفلاین رفع اشکال و تثبیت ذهنی هم برگزار می کند.که نقش مهمی در یادگیری و تثبیت ذهنی مطالب در ذهن داوطلب دارد .

 

 ۷مشاوره وبرنامه ریزی هوشمند 

مشاوره و برنامه ریزی هوشمند در قالب VOD حرف اخر صورت می گیرد و مانند شیوه های سنتی  برنامه ریزی نخواهد بود  بلکه برنامه داوطلب و دانش آموز بر حسب گزارش است که هوش مصنوعی از باز خوردروند دانش آموز و داوطلب تهیه کرده  می باشد .

پشتیبان ویژه دانش آموز نیز تماس  هر روزه  با داوطلب خواهد داشت  و در صورت نیاز مشکات وی را برطرف می کند .به جز برنامه و خدمات پشتیبانی وبینار های مشاوره ای مختلف نیز  توسط مشاو ان برنامه هوشمند من جمله مهندس علیرضا نژاد  برگزار خواهد شد .

 

توضیحات استاد منتظری درباره هیبرید و هوش مصنوعی حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان عزیز جهت سفارش و استفاده از محصولات رایگان و مشاوره رایگان مشاوران ارشد موسسه میتوانید از طریق شماره تماس ۰۹۱۹۰۹۷۳۱۶۸ اقدام بفرمایید .

 

پکیج آموزشی زیست شناسی حرف آخر 

استاد همدانی مدرس زیست حرف آخر با استفاده از تصویر سازی و ارائه نقشه راه برای موضو عات سخت و آموزش خط به خط کتاب به آموزش صفر تا صد درس زیست پرداخته است.

 

از ویژگی های بار ز تدریس درس زیست شناسی همدانی 

۱-آموزش تعاملی {به صورت پرسش و پاسخ برای رفع اشکال و ابهامات ذهنی دانش آموز

۲-تدریس خط به خط کل درس زیست و ریشه ای تحلیل های فوق حرفه

۳-ارائه الگوی علمی {نقشه راه }

۴-حل انبوه تست ها تالیفی -تست های شبیه ساز کنکور -تست کنکور سال های قبل

پکیج شیمی حرف آخر 

استاد علی سلوکی که جوانترین مدرس شیمی آموزش صفر تا صد درس شیمی حرف آخر  را آماده سازی کرده اند .همانطور که میدانید درس شیمی یکی از دزوس تخصصی گروه ریاضی و تجربی است و یکی از دروس رتبه ساز کنکور می باشد .به همین خاطر استاد علی سلوکی -استاد پر شور حرف آخر با دقت و ابتکار وخلا قیت صد در صد آموزش درس شیمی را همراه با استاد عبد الرضا منتظری آماده سازی نم.ده است .

ویژگی های تدریس استاد سلوکی 

۱-ارائه الگو پاره خط به جای تکنیک و فرمول

۲-آموزش جذاب با  تصوی سازی

۳-آموزش کامل مسائل شیمی با ارائه الگو و پاره خط

۴-آموزش مباحث سریع شیمی -جهت افزایش سرعت تست زنی در کنکور

۵-محاسبه راحت مسائل استپو کیو متری با ارائه الگو ساده در حالی که در کتاب های دیگر از ۷ تا ۱۵ کسر مختلف ارائه می شود .

۶- فیلم ۶ ساعته رایگان شیمی 

دانش آموزان و داوطلبان عزیز جهت سفارش و استفاده از محصولات رایگان و مشاوره رایگان مشاوران ارشد موسسه میتوانید از طریق شماره تماس ۰۹۱۹۰۹۷۳۱۶۸ اقدام بفرمایید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست